E-BÜLTEN

E-bültenimize abone olarak
en son bilgilere ve haberlere ulaşabilirsiniz.

Ana SayfaKripto ParalarYatırım devi Pimco kripto para işlemleri yapmayı düşünüyor---

Yatırım devi Pimco kripto para işlemleri yapmayı düşünüyor

Yatırım devi Pimco kripto para işlemleri yapmayı düşünüyor
21 Ekim 2021 - 07:47 www.borsagundem.com

Dev yatırım firması Pimco'nun baş yatırım sorumlusu Ivascyn, spot kripto para ticaretine başlayabileceğini doğruladı

2 trilyon dolarlık bir yatırım firması olan Pimco'nun potansiyel olarak spot kripto para ticareti yapmaya başlayabileceğini, firmanın baş yatırım sorumlusu Daniel Ivascyn CNBC'ye doğruladı.

İvascyn, kripto bağlantılı menkul kıymetler aracılığıyla piyasaya giriş yapan firmanın, şimdi "trend takip eden stratejilerimizin veya nicelik odaklı stratejilerimizin bir parçası olarak belirli kripto para birimlerinin ticaretini yapmayı ve ardından temel tarafta daha fazla çalışma yapmayı düşünüyor. Yani bu, yatırımcılarla konuşmak için dahili titizlik tarafında çok zaman harcadığımız kademeli bir süreç olacak. Ve hızla büyüyen bir alanda bebek adımları atacağız." dedi

Pimco hali hazırda, farklı ürünler arasında var olan fiyat farklılıklarından yararlanarak kripto piyasasına bağlı menkul kıymetler ticareti yapıyor.

Ivascyn, bazı finansal riskten korunma (hedge) fonu portföylerinde halihazırda kripto para bağlantılı menkul kıymetlerin yer aldığını, bunu bir adım öteye taşımayı istediklerini belirtti.

Ekonomik yaptırımlara 'kripto' ayarı şart

 

Kripto yatırım ürünlerine para girişi sürüyor

 

TIKLA BORSADA DÜŞÜK KOMİSYONLA İŞLEM YAPMAYA BAŞLA

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

ETİKETLER :
YORUMLAR (1)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)
  • Mucise Reis ;)21 Ekim 2021 10:32

    :D  yeter yahu... yeter... biraz kafamızı dinleyelim... yorulduk ekran izlemekten.keşke bistte olsa param zararda olsamda ekranı kapatıp 2 yıl dınlensem. :D özeniyorım bistte tepeden alıp zararda bekleyen yuzde  50 eksı olmuşları :D