E-BÜLTEN

E-bültenimize abone olarak
en son bilgilere ve haberlere ulaşabilirsiniz.

Ana SayfaPiyasaSertifikalı borsa eğitimleri başlıyor!---

Sertifikalı borsa eğitimleri başlıyor!

Sertifikalı borsa eğitimleri başlıyor!
16 Ekim 2019 - 13:11 www.borsagundem.com

Borsa Gündem ve INFORCE Finansal Çözümler, Eğitim ve Danışmanlık işbirliğiyle gerçekleştirilen borsa eğitimi kapılarını 2 Kasım’da açıyor. Kayıtlar başladı, kontenjan sınırlı...

BORSAGUNDEM.COM

Finansal okuryazarlığın artırılmasına büyük katkı sağlayan “0’dan 100’e Borsa Okulu” 2 Kasım’da yeni eğitim için kapılarını açıyor. Borsa Gündem ve INFORCE Finansal Çözümler, Eğitim ve Danışmanlık işbirliğiyle organize edilen eğitimin konuşmacısı sermaye piyasalarının önemli isimlerinden Dr. Gökhan Ugan. Gazeteci, TV Program sunucu ve yapımcısı Aslı Şafak da konuk konuşmacı olarak eğitime katılacak isimler arasında yer alıyor.

Yeni dönem gazeteci ve televizyonculardan biri olarak, habere ve gündeme yalın, samimi, duru kısacası çağdaş bir bakış açısıyla yaklaşan Aslı Şafak, yatırımcıların bakış açısını değiştirecek önemli ipuçlarını paylaşacak. Eğitime “Piyasa Profesyonelleri” konu başlığı altında katılacak olan Aslı Şafak’ın konuşmasının başlığı: "Kazanırsam Benden, Kaybedersem Senden"

Hilton İstanbul Bosphorus otelde Cumartesi ve Pazar olmak üzere iki gün üst üste sabahtan akşama kadar sürecek eğitimde konu başlıkları şöyle:

YATIRIM ORTAMI: Makroekonomik Göstergelerin Takibi ve Yorumu

DOĞRU HİSSEYİ SEÇME: Mali Analiz Teknikleri

BORSANIN PARLAYAN YILDIZLARI

DOĞRU ZAMANI SEÇME: Teknik Analiz

DOĞRU KOMPOZİSYONU OLUŞTURMA: Portföy Yönetimi

DOĞRU KALDIRACI KULLANMA: Risk Yönetimi

0’dan 100’e Borsa seminerlerinden yararlanarak borsada kazanma şansını yakalamak isteyenler için yeni dönem kayıtları başladı.

KONTENJANLAR SINIRLI

Yenilikçi bir anlayışla hazırlanan 10 kişilik özel sınıflarda, samimi bir sohbet ortamında gerçekleştirilecek eğitime yönelik bilgi veren, alım satım sırlarını merak eden tüm yatırımcı adaylarına seslenen Borsa Okulu Uzman Eğitmeni Dr. Gökhan Ugan, “Seminerlerde önemli bilgiler sade ve anlaşılır bir dilde aktarılıyor. Bilgi paylaşımının yanında güncel gelişmelerin piyasalar üzerindeki etkileri de tartışılıyor” diye konuşuyor.

Eğitimin en önemli özelliklerinden biri de bire-bir etkileşime müsait bir ortamda gerçekleştiriliyor olması.

Katılımcılara manipülatörlere karşı uyanık kalma, doğru hamle yapma becerisi kazandırılacak eğitimde kontenjanlar sınırlı...

Genç yatırımcı Borsa Okulu için 635 kilometre yol geldi

Borsa Okulu yılın son mezunlarını verdi

Borsa Okulu’ndan İzmir fırtınası

Hissedar olmayı seçen yatırımcılar Borsa Okulu’na koştu

TIKLA BORSADA DÜŞÜK KOMİSYONLA İŞLEM YAPMAYA BAŞLA

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

YORUMLAR (8)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)
 • BORSACI 31 Ekim 2019 07:34

  BORSA AÇILDIGI TARİHTE ALDIGIM HİSSELERE SAHİP OLSAYDIM BU GÜN BİR KAÇ TANE KÖY ALIRDIM AÇIKÇASI BORSADA KAZANMANIN TEK YOLU SABIRDIR .

 • cgucluturk30 Ekim 2019 18:02

  sertifikalı borsa eğitimin, Ankara da yapılmasını düşünüyormusunuz.

 • Oğuz29 Ekim 2019 11:27

  Borsayı 30 sene izlesen yine öğrenemezsin

 • Kenan 19 Ekim 2019 13:01

  Borsa çok niteliksiz. Eğitim hikaye. Analiz öğrensen ne yazar. Adamlar hisse pozisyonlarına göre aniden Şirket içi doldur boşaltmalar yapıyorlar hemen. . İhlas grubu metro grubu, ışıklar grubu, yeşil grubu, daltonlar grubu gibi çok sayıda grup veya patron aynı nitelikte borsaya çok sayıda şirket sokmuş. Yıllardır bunların şirketler her bakımdan hep sürünüyor. Ne bir kar ne bir büyüme hep zarar ziyan. Sadece piyasa ile oynayıp durma işleri. Bu aynı patronların borsadaki şirketlerinin hepsi birleştirilmeli, borsada gereksiz kalabalık gereksiz kirlilik yapmaktan başka işe yaramıyorlar

 • Borsa 17 Ekim 2019 18:37

  Nedir bu açığa satış rezaletleri. Borsa yatırım mı kumar mı? Kaldırılmadı gerek. Ayrıca açığa satış şirket gerçek değerine göre çok ucuz kalmış hisselerde oluyor hep nedense, baskı oluşturup en ucuza kapmak için

 • The broker 17 Ekim 2019 18:35

  İmtiyazlı hisse olan bütün şirketlerin tarihine bakıldığında hep piyasayı döğüşler stratejileri oluşturmak için iyi bir aygıt olarak kullanılmış. İmtlyazlı hisseler hep kötü niyetli kullanıldığı bu kadar açıkken neden bu uygulamanın kaldırılmıyor acaba?

 • Rsd16 Ekim 2019 20:44

  İmtiyazlı hisse Açığa satış kalkmadıkça borsadan bir halt olmaz

 • Selim16 Ekim 2019 18:31

  Bakarak öğrenilseydi kediler kasap olurdu.