E-BÜLTEN

E-bültenimize abone olarak
en son bilgilere ve haberlere ulaşabilirsiniz.

Ana SayfaPiyasaTraderEvolution ile BİST entegrasyonu tamamlandı---

TraderEvolution ile BİST entegrasyonu tamamlandı

TraderEvolution ile BİST entegrasyonu tamamlandı
30 Haziran 2020 - 11:40 www.borsagundem.com

Çoklu pazar online işlem platformu sağlayıcısı TraderEvolution, Borsa İstanbul Pay Piyasası ve Vadeli İşlem ve Opsiyon Piyasasına Borsa İstanbul üyeleri üzerinden erişim sağlayacak altyapıyı hazırladı.

Borsa İstanbul’un hem veri sistemleri hem de emir iletim (order routing) sistemleri TraderEvolution platformu ile entegre edildi.

Konu hakkında yorum yapan TraderEvolution'ın CEO'su Roman Nalivayko, “Ticaret platformumuzu Borsa İstanbul'a başarıyla entegre etmekten gurur duyuyoruz. Bu kilometre taşı müşterilerimize gerçek bir çoklu pazar platformu sunma taahhüdümüzü desteklemektedir. İşlem platformumuzu kullanan ve Borsa İstanbul’a bağlanmak isteyen her kullanıcı, platformumuzla pazar verilerine erişebiliyor ve emir iletebiliyor. Ürünümüz kullanıma hazır olduğu için herhangi bir uygulamanın geliştirilmesine veya entegrasyonuna gerek kalmayacak.” dedi.

Borsa İstanbul Genel Müdür Yardımcısı Alpogan Sabri Erdoğan ise “İstanbul Finans Merkezi projesi çerçevesinde kendisini bölgesel bir yatırım merkezi olarak konumlandıran Borsa İstanbul, teknolojisini ve pazarlarının erişilebilirliğini geliştirmek için yatırımlar ve işbirlikleri yapmaya devam ediyor. Trader Evolution entegrasyonu, mevcut ve potansiyel yatırımcılarımızın pazarımıza ve verilerimize güvenli ve kolay bir şekilde ulaşabilmelerine yardımcı olacaktır. ” dedi.

Takasbank yatırımcının hisse maliyetini düşürüyor

Borsa İstanbul zirvelere adım adım tırmanıyor

Borsada yatırımcı sayısı 2 milyona gidiyor

Borsaları sıcak bir yaz bekliyor

Borsalar asıl boğa piyasasına giriyor

TIKLA BORSADA DÜŞÜK KOMİSYONLA İŞLEM YAPMAYA BAŞLA

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

YORUMLAR (0)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)