E-BÜLTEN

E-bültenimize abone olarak
en son bilgilere ve haberlere ulaşabilirsiniz.

Ana SayfaŞirket HaberleriS&P Global, teknoloji sağlayıcısı Visible Alpha'yı satın alacak---

S&P Global, teknoloji sağlayıcısı Visible Alpha'yı satın alacak

S&P Global, teknoloji sağlayıcısı Visible Alpha'yı satın alacak
20 Şubat 2024 - 23:33 borsagundem.com

S&P Global, derin sektör verileri, analist modelleri ve yüksek kaliteli, özel kaynaklardan gelen analizlerin sağlayıcısı Visible Alpha ile anlaşmaya vardığını duyurdu

S&P Global, yatırım araştırması yeteneklerini geliştirmek üzere finansal teknoloji sağlayıcısı Visible Alpha'yı satın almak için anlaşma yaptığını duyurdu.

S&P Global'den yapılan açıklamada, derin sektör verileri, analist modelleri ve yüksek kaliteli, özel kaynaklardan gelen analizlerin sağlayıcısı Visible Alpha ile anlaşmaya varıldığı bildirildi.

Anlaşma kapsamında, Visible Alpha'nın S&P Global Market Intelligence bölümünün bir parçası olacağı kaydedilen açıklamada, satın almanın bu bölümdeki "Capital IQ Pro" platformunda temel yatırım araştırma yeteneklerini geliştireceği ifade edildi.

SATIN ALIM S&P GLOBAL'İN KARARLLIĞINI YANSITIYOR

Açıklamada, Visible Alpha'nın kurumsal ve kurumsal pazarlarda araştırma ve analiz için "Capital IQ Pro" ile birleşiminin, S&P Global'in bu alanda önde gelen sağlayıcı olma yönündeki kararlılığını yansıttığı vurgulandı.

S&P Global'in aynı zamanda eski adı Markit Digital olan Fincentric için de stratejik fırsatları araştırdığı belirtilen açıklamada, Fincentric'in, S&P Global'in perakende aracı kurumlar ve diğer finansal kurumlar için mobil uygulamalar ve web siteleri geliştirmeye odaklanan dijital çözüm sağlayıcısı olduğu aktarıldı.

Açıklamada, Visible Alpha'yı satın alma işleminin tamamlanmasının, düzenleyici onayların alınması dahil çeşitli koşullara tabi olduğuna işaret edilerek, işlemin bu yıl bitirilmesinin beklendiği kaydedildi.

New York Borsası düşüşle kapandı

 

Avrupa borsaları günü karışık seyirle tamamladı

 

En fazla para girişi olan hisseler (20/02/2024)

 

En fazla para çıkışı olan hisseler (20/02/2024)

 

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

ETİKETLER :
YORUMLAR (0)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)