E-BÜLTEN

E-bültenimize abone olarak
en son bilgilere ve haberlere ulaşabilirsiniz.

Ana SayfaPiyasaİnternetten 0’dan 100’e Borsa 12 Ekim’de kapılarını açıyor---

İnternetten 0’dan 100’e Borsa 12 Ekim’de kapılarını açıyor

İnternetten 0’dan 100’e Borsa 12 Ekim’de kapılarını açıyor
29 Eylül 2020 - 16:30 www.borsagundem.com

Sermaye Piyasalarının gururu Borsa Okulu’ndan yeni ve güçlü bir eğitim atağı daha... Bilinçli yatırımcı yetiştirme seminerleri İnternetten 0'dan 100'e Borsa ,12 Ekim’de başlıyor. Kayıtlar açıldı.

BORSAGUNDEM.COM

Finansal okuryazarlığı ülke çapında yayma girişiminin öncü, güçlü ve güvenilir adresi Borsa Okulu, internetten eğitim hamlelerine bir yenisini ekliyor.

Türkiye’yi zirveye taşıyacak adımlardan birini atmanın gururunu yaşayacak, refaha katkı sunacak, kendi geleceği kadar ülkesinin de geleceğine imza atmaya hazır olanlar için, kazanmanın sırları “0’dan 100’e Borsa” seminerleriyle geliyor. 

Borsagundem.com ile Inforce işbirliğinde yürütülen dev proje internetten eğitimde, “0’dan 100’e Borsa” internet seminerleri, Sermaye Piyasalarına bilgili, nitelikli, bilinçli yatırımcılar kazandırmak amacıyla Ekim ayında ‘sanal pencere’lerini açıyor.

Kritik hamleleri yapacak yeteneklerini keşfetmeyi arzulayan yatırımcı adayları, yeni bomba borsa eğitimiyle 12 Ekim – 16 Ekim 2020 tarihlerinde buluşacak.

EVDEN, İŞ YERİNDEN, BİLGİSAYARDAN, TABLETTEN, CEP’TEN BAĞLANABİLİRSİNİZ

"0'dan 100'e Borsa", borsada başarıyla yürümek isteyen herkese açık. Edirne’den Kars’a, İstanbul’dan Van’a, İzmir’den Gaziantep’e, Berlin’den New York’a, tüm dünyaya açılan ‘sanal pencere’deki bu eğitim fırsatını kaçırmamak için bilgisayarınızı, tabletinizi, cep telefonunuzu açıp internete bağlanmanız yeter.

SEMİNERLER DR. GÖKHAN UGAN VE SERDAR ULUCA’DAN

Borsanın ustası, Türkiye’nin önde gelen finansal piyasalar eğitmeni ve Gündem Medya Grubu yazarı Dr. Gökhan Ugan derin tecrübesiyle, makroekonomik göstergelerin takibi ve yorumu, mali analiz teknikleri, portföy yönetimi ve risk yönetiminin sırlarını aktaracak.

Katılımcılar, destek-direnç noktalarından temel teknik indikatörlere, trend analizine, tüm kritik bilgileri, özel ayrıntıları, sermaye piyasalarının çeyrek asırlık deneyimli ismi, ‘teknik analiz’ ustası Serdar Uluca’dan dinleyecek.  Borsagundem.com yazarı stratejist Serdar Uluca’nın öğretileriyle fırsatlara açık, risklere karşı hazırlıklı olacaksınız.

MÜTHİŞ PROGRAM… 5 GÜN, 19.00-22.00 ARASI

12-16 Ekim 2020 haftasında, beş gün saat 19.00 - 22.00 arası Borsa Okulu’nda katılımcıları güçlü bir program bekliyor olacak. Kafaları meşgul eden her soru anında yanıt bulacak, hiçbir şüphe kalmayacak.

· PAZARTESİ - YATIRIM ORTAMI

Makroekonomik Göstergelerin Takibi ve Yorumu (Dr. Gökhan Ugan)
Hisse senedi fiyatlarını etkileyen faktörler, piyasalarda fiyat oluşumu, ödemeler dengesi istatistikleri, kredi/risk derecelendirmesi, takip edilmesi gereken temel göstergeler.

· SALI - DOĞRU HİSSEYİ SEÇME

 Mali Analiz Teknikleri (Dr. Gökhan Ugan)
Bilanço kalemleri ve yorumlanması, gelir tablosu kalemleri ve yorumlanması, yatay ve dikey bilanço analizi, oransal analiz.

· ÇARŞAMBA - DOĞRU ZAMANI SEÇME

Teknik Analiz (Serdar Uluca)
Trend analizi, destek ve direnç noktalarının tespit edilmesi, temel teknik indikatörler, temel teknik formasyonlar.

· PERŞEMBE - DOĞRU KOMPOZİSYONU OLUŞTURMA

Portföy Yönetimi (Dr. Gökhan Ugan)
Statik ve dinamik portföy yönetim teknikleri, portföy riskinin ölçülmesi, portföy kompozisyonunun değiştirilmesi, hisse senetlerinin mevsimselliği.

· CUMA - DOĞRU KALDIRACI KULLANMA

Risk Yönetimi (Dr. Gökhan Ugan)
Risk ile getiri arasındaki ilişki, risk yönetiminde kullanılan araçlar, portföyün riskten korunması, portföy getirisinin garanti altına alınması.

EĞİTİME KATILIM ÜCRETİ

İş adamı, işçi, memur, öğrenci, bankacı, doktor, esnaf, sanatçı, öğretmen, ev kadını, garson, ileriye özgüvenle bakmak isteyen herkese açık olan 0’dan 100’e Borsa’ya katılım ücreti (KDV dahil) 750 TL.

Borsa İstanbul'da YEP sonrası

Gedik Yatırım Çeyreksel Strateji Raporu: Eylül 2020 yayımlandı!

İş Yatırım model portföyüne Erdemir girdi, Şişe Cam çıktı

Ekonomistler, Yeni Ekonomi Programını değerlendirdi

Bakan Albayrak: 2020 büyüme beklentisi yüzde 0.3

 

TIKLA BORSADA DÜŞÜK KOMİSYONLA İŞLEM YAPMAYA BAŞLA

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.