Foto GaleriTeknolojiSınırlı sayıda ülke sahip! Milli silahlar

Sınırlı sayıda ülke sahip! Milli silahlar

5 / 23 Sınırlı sayıda ülke sahip! Milli silahlar
06 Nisan 2019 - 12:50

Tamamen özgün bir tasarıma imza atan ANOVA, soğutma çeviriminin alt komponentleri dahil elektroniğini, yazılımını, termal tasarımını ve mekanik tasarımını gerçekleştirdi. Ortaya konulan ürün, sürükleme katsayısının çok düşüklüğü, daha düşük güç tüketimine sahip olması gibi üstünlüklere sahip bulunuyor.

SERİ ÜRETİM BAŞLADI

ANOVA, kalifikasyon testleri gerçekleştirilen çevresel iklimlendirme birimi için seri siparişler aldı ve üretime başladı.

ANOVA Mühendislik kurucu ortağı Dr. Emre Öztürk, AA muhabirine, yurt dışında da rağbet gören ASELPOD'un bir parçasını yapıyor olmaktan, yurt dışından temin edilen bir ürünü yerlileştirmekten gurur duyduklarını söyledi. Öztürk, çevresel iklimlendirme biriminin yerlileştirilmesinin maliyeti de önemli ölçüde düşürdüğünü bildirdi.

ETİKETLER :
YORUMLAR (3)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)
  • Muzaffer Soner07 Nisan 2019 06:33

    Ağzı olan herkes konuşur ama boş konuşur.Parası olan silahı olan dolu konuşur.nasıl bir aslan etçil bir hayvan olarak özelliklere sahipse , aynı şekilde ülkelerde sahip oldukları silahlara göre önem kazanır bakın Kuzey Kore Abd  ile masada nasıl oturuyor ???????.Fakat şurası da bir gerçek keşke dünyada savaş denen olasılık yok olsa da bu silahlara harcanan trilyonlarca dolar aç insanlara , fakir insanlara harcansa inanın dünyadaki her insan mutlu olur.

  • Yorumcu06 Nisan 2019 22:03

    Hisse hala çok ucuz değil mi ?

  • Dd06 Nisan 2019 13:33

    Birlik olduğumuz sürece.  Yapamayacağımız hiç şey yok. Vatanımızı sahip çıkalım.