Foto GaleriTeknolojiSınırlı sayıda ülke sahip! Milli silahlar

Sınırlı sayıda ülke sahip! Milli silahlar

4 / 23 Sınırlı sayıda ülke sahip! Milli silahlar
06 Nisan 2019 - 12:50

Bunun yanında şirket ASELPOD ile ihracat başarısı yakaladı. ASELSAN'ın, 2016'dan bu yana art arda aldığı ASELPOD siparişlerinin ekonomik karşılığı yaklaşık 80 milyon doları buldu.

ASELSAN TEKNİK BEKLENTİLERİNE UYGUN TASARIM!

ASELPOD'a yurt içinde ve dışında talep artarken, Türk savunma sanayisinde faaliyet gösteren firmaların kabiliyetleri doğrultusunda ürünün yerlilik oranının artırılmasına yönelik çalışmalar yürütülüyor. Podun görevini en iyi şekilde yapabilmesi için içindeki aviyonikler ve optiklerin farklı uçuş koşullarında dış ortam sıcaklığına göre ısıtılması ya da soğutulması gerekiyor. Podun arka kısmında bulunan çevresel iklimlendirme birimi bu işlevi yerine getiriyor.

İleri mühendislik çözümleriyle savunma sanayisinde faaliyet gösteren ANOVA ArGe Teknolojileri AŞ, yurt dışından temin edilen bu alt sistemi ASELSAN ile yapılan anlaşma çerçevesinde şirketin teknik ihtiyaçlarına uygun olarak yerlileştirdi.

ETİKETLER :
YORUMLAR (3)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)
  • Muzaffer Soner07 Nisan 2019 06:33

    Ağzı olan herkes konuşur ama boş konuşur.Parası olan silahı olan dolu konuşur.nasıl bir aslan etçil bir hayvan olarak özelliklere sahipse , aynı şekilde ülkelerde sahip oldukları silahlara göre önem kazanır bakın Kuzey Kore Abd  ile masada nasıl oturuyor ???????.Fakat şurası da bir gerçek keşke dünyada savaş denen olasılık yok olsa da bu silahlara harcanan trilyonlarca dolar aç insanlara , fakir insanlara harcansa inanın dünyadaki her insan mutlu olur.

  • Yorumcu06 Nisan 2019 22:03

    Hisse hala çok ucuz değil mi ?

  • Dd06 Nisan 2019 13:33

    Birlik olduğumuz sürece.  Yapamayacağımız hiç şey yok. Vatanımızı sahip çıkalım.