E-BÜLTEN

E-bültenimize abone olarak
en son bilgilere ve haberlere ulaşabilirsiniz.

Ana SayfaGündemÖldü denilen hırsızı köpekleri ele verdi---

Öldü denilen hırsızı köpekleri ele verdi

Öldü denilen hırsızı köpekleri ele verdi
08 Mayıs 2021 - 17:57 www.borsagundem.com

Çalıştığı firmaya ait 1 milyon euroyu (yaklaşık 10 milyon TL) hesabına geçirdiğinden şüphelenilen kişi İspanya'da yakalandı

47 yaşındaki kimliği açıklanmayan kadın, Almanya'nın kuzeyinde yer alan Rostock bölgesinde bir güneş enerjisi şirketinde çalışıyordu.

Mayorka'ya taşınan ve orada yaşamaya başlayan kadın, 2020 Kasım'da adanın merkezi Palma'da mahkemeye çağrılmıştı.

Bundan 4 ay sonra martta ailesi kadının bir trafik kazasında hayatını kaybettiğini söyledi. Ancak firma buna şüpheyle yaklaşarak doğrulamak için özel dedektifler tuttu.

Sosyal medyada kadınla ilgili araştırma yapmaya başlayan dedektifler, kendisinin adada çok sık karşılaşılmayan türden bir dev kaniş köpek aldığını öğrendi.

Kanişler oyuncak, minyatür, orta boy ve standart olarak 4 farklı şekilde sınıflandırılıyor. Bunlar arasından çoğunlukla "dev" diye anılan standart kanişin boyu 60 santimetreye kadar ulaşabiliyor.

Daha sonra dedektifler, sosyal medyada fotoğraflarını gördükleri kanişe benzer bir köpeği gezdiren bir adamı gördü ve takip etmeye başladı.

Takip sonunda dedektifler adanın güneybatısında kalan Santa Ponsa'daki bir villaya kadar geldi ve kadının burada yaşadığını öğrendi.

Mayorka polisi çarşamba günü zanlının gözaltına alındığını doğruladı. Yerel medyada yer alan haberlerde kefaletle serbest bırakılan kadının sahtekarlık yaparak kendini vefat etmiş gibi gösterdiğini itiraf ettiği bildirildi.

Ayrıca polis kadının ülkede bir süredir sahte kimlikle yaşadığını tespit ettiklerini belirtti.
(Independent Türkçe)

PSG hırsızına özel güvenlik önlemi

Sevgilisinin cep telefonunu çalan hırsızı ezerek durdurdu

TIKLA BORSADA DÜŞÜK KOMİSYONLA İŞLEM YAPMAYA BAŞLA

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

YORUMLAR (2)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)
  • haramzadeler09 Mayıs 2021 10:31

    ıspanta da aynı türkiye gibi hırsızlık dolandırıcılık diz boyu hatta gırtlağa kadar.

  • Bir yorum09 Mayıs 2021 12:33

    Yine senin gibi itlerin yüzündendir bu!  Neye göre hangi saikle koskoca bir şehir ve ülkeyi zan altında  bırakmaya çalışıyorsun!  Çünkü bir fto itisin!  Devletin alçakça başkalarının hakkını gasp ederek girdiğiniz kurumlarından alındınız!  Dahası bu ülkede haksız şekilde topladığınız sermaye ve bütün şirketlerinize  el kondu!  Kuyruk acın buradan olsa gerek.  Bir tek nikini doğru yazmışsın!  Haramzade  olduğun  belli!  Beleş  kemik bulamayınca  havlaman normal tabi.