E-BÜLTEN

E-bültenimize abone olarak
en son bilgilere ve haberlere ulaşabilirsiniz.

Ana SayfaGündemMansur Yavaş yeniden aday---

Mansur Yavaş yeniden aday

Mansur Yavaş yeniden aday
02 Aralık 2023 - 11:58 borsagundem.com

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş 2024 yerel seçimlerinde yeniden aday olmak için adaylık başvurusunda bulundu.


Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, tekrar aday olmak için CHP Ankara İl Başkanlığı'na başvurdu.

Mansur Yavaş şunları söyledi:

Seçimlerden önce bir zihniyet değişikliği yapacağımızın ve tarafsız bir şekilde Ankara halkına hizmet edeceğimizin sözünü vermiştik. "Proje nedir?" diye soranlara da aç ve açıkta kimseyi bırakmamak ve Ankara'dan kazandığımız yine Ankara'ya harcamak diye açıklamıştık. Örnek alındık, karşılığında dünya çapında ödüller de aldık. Ankara'nın dürüst bir şekilde yönetileceğini bütün dünyaya göstermeyi amaçladık, bunu yapmaya da devam edeceğiz.

En büyük amacımız beton bloklara değil güneşe, halka öncelik veren yönetimimiz aynı şekilde devam edecek. Artık Belediye Meclisi'nde bugüne kadar gördüğünüz şeyleri görmek istemiyoruz. Çoğunluk alınca demokratik olmayan kararlar almayacağız.

Şimdiye kadar topal ördek olarak adlandırıldık ama hiçbir zaman şikayet etmedik. Ankara'yı bize emanet edilen şekilde dünya başkentleriyle yarışır bir kent haline getirmeye devam ediyoruz. Emek veren herkese teşekkür ediyorum, kendimi de Ankara halkına emanet ediyorum.

Mansur Yavaş: 30 milyon insanın sağlığıyla oynanıyor

 

İmamoğlu 2029'u hedef gösterdi

 

İmamoğlu'ndan adaylık açıklaması

 

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

YORUMLAR (3)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)
  • Net03 Aralık 2023 17:26

    Istanbuldayım chp asla oy vermem. Ama akp dönemide bitmiştir artık son yılları bu da gerçek.ekonomiyi mutfagı batırdılar.neyse onu derim.

  • BİR DOST02 Aralık 2023 22:02

    Orası hizmet makamları, proje makamları. Çiçek böcek görevi üslenmek istiyorsanız bir dernek kurmalısınız.

  • Palavracı Mansur 02 Aralık 2023 17:05

    Mansur Yavaş kentsel dönüşüm projesi yaptığı Ankara Mamak ilçesi, dutluk mahallesinde Kılıçtaroğlu ile temel attıkları 7. etap projesinde, toprağı ve çevreyi nasıl tahrip edip kirlettikleri kanıtlı fotografları facebook.com dutluk mahallesi sayfasında kanıtlıdır!... Belediyenin rantçı, kibirli ve faşizan zihniyetli bürokratları daire başkanları, müdürleri... hipodrom cad.nde bulunan gökdelen binaya giderseniz hiçbiri ile görüşemezsiniz..! Vatandaşa karşı kibir ve üstenci zatları... güya MANSUR başkana halkçı adam kimliği kazandırmış da!!.. Başkan sahte sosyal belediyeciliği ile yeniden adaymış...!   (6)  :o)  :o)