E-BÜLTEN

E-bültenimize abone olarak
en son bilgilere ve haberlere ulaşabilirsiniz.

Ana SayfaSporFenerbahçe'de kombine biletler tükendi---

Fenerbahçe'de kombine biletler tükendi

Fenerbahçe'de kombine biletler tükendi
18 Haziran 2022 - 12:52 www.borsagundem.com

Fenerbahçe Futbol Takımı'nda 8 Haziran'da satışa çıkarılan kombine biletlerin tükendiği duyuruldu

Fenerbahçe Spor Kulübü'nden yapılan açıklamada, "2022-2023 sezonu kombine kartlarının satışları Fenerbahçe'mizin en büyük gücü olan taraftarımızın gösterdiği ilgi sonrasında tükenmiştir. Kombine kartların satışa başlanıldığı günden itibaren gösterdikleri ilgi için taraftarlarımıza teşekkür ederiz." ifadeleri kullanıldı.

KOMBİNE BİLET NEDİR?

Sene boyunca oynanacak tüm iç saha maçlarını, aynı koltuktan izleyebilme şansı veren bilete, kombine bilet denmektedir. Kombine biletler, her ne kadar birkaç maçlık ya da yarım sezonluk olabilse de, genel olarak tüm sezonu kapsamaktadır. Takımın kendi sahasında oynayacağı tüm karşılaşmalar, istisnai durumlar düşünülmediğinde, bu bilete dahildir. Takımın sezon içinde oynayacağı maç sayısı ve uluslarası organizasyonlarda yer alma gibi etkenler, kombine bilet fiyatı üzerinde etkendir.

 AVANTAJLARI

Kombine bilet almak demek, tüm sezonun maçlarına tek seferde bedel ödeyerek bilet sahip olmak demektir. Faydalı yanlarının en büyük kısmı, gidilmek istenen maçlar için bilet kuyruklarında beklenilmez. Bunun yanı sıra, zaman zaman önemli maçlar öncesi artan bilet fiyatları, kombine sahibi taraftarlara yansımaz. Taraftar, bileti her maça hazır olduğu için rahattır. Ayrıca, ilgili kulübün, kombine sahiplerine özel pek çok hediyesi ya da çeşitli sürprizleri olabilmektedir.

DEZAVANTAJLARI

Sezon içinde gidilemeyen maçlar olursa, bu durum taraftarı ekonomik anlamda zarara uğratabilir. Çünkü taraftar, gidemediği maçlar için de sezon başında bedel ödemiştir. Bunun yanı sıra, koltuk yeri sezon boyu değişmediği için, yerinden sıkılan ya da yerini sevmeyen kombine sahibi taraftarın, yer değiştirme şansı yoktur. Ayrıca, bir maçta oluşabilecek kötü atmosfer nedeni ile bir ya da birkaç maç seyircisiz oynama cezası alan kulüplerin kombine sahipleri, cezalı maçların fiyatlarını da ödemiş olmaktadırlar.

Lucescu'da Fenerbahçe korkusu

Galatasaray peşinden koşmuştu: Fenerbahçe'den tarihi çalım!

Fenerbahçe'de jesus düğmeye bastı: 11 isim yolcu...

 

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

Son Değer: 66,85
En Yüksek: 67,55
En Düşük: 65,95
Değişim -0,30 %
FK: 0,00
PD / DD: -7,39
İşlem Hacmi 6.263.592
Toplam Adet: 93.612
Ağırlıklı Ort.: 66,79
YORUMLAR (0)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)