E-BÜLTEN

E-bültenimize abone olarak
en son bilgilere ve haberlere ulaşabilirsiniz.

Ana SayfaEmlakDAP, Yeni Levent’te konut faizini yüzde 1.99’a indirdi---

DAP, Yeni Levent’te konut faizini yüzde 1.99’a indirdi

DAP, Yeni Levent’te konut faizini yüzde 1.99’a indirdi
23 Kasım 2023 - 11:35 borsagundem.com

DAP Gayrimenkul Geliştirme'nin Yeni Levent projesinden ev sahibi olmak isteyenler; yüzde 1,99 faizle 60 ay vadeli banka kredisi ya da 36 ay vadeli DAP’ın finansman paketinden yararlanıyor.

DAP Gayrimenkul Geliştirme’nin şehrin dışında görmeye alışık olduğumuz country hayat tarzını ‘Sağlıklı Ev’ konseptiyle birleştirdiği Yeni Levent projesi, hem doğadan hem de İstanbul’un köklü semtlerinden biri olan Levent’in tarihinden ilham alıyor. Proje bu özelliğiyle de yeni dünyanın örnek yaşam alanı olarak öne çıkıyor.

DAP Gayrimenkul Geliştirme; geliştirdiği ‘sağlıklı ev’ konseptinin ardından, kent-doğa ayrımını ortadan kaldıran Yeni Levent’teki yeni etabında; ev sahibi olmak isteyenlere tarihi bir fırsat sunuyor.

Konut kredi faizinin yüzde 4’lere yaklaştığı bir ortamda yüzde 1,99 faizle 60 ay vadeli banka kredisi imkanı sunulan Yeni Levent projesinden ev sahibi olmak isteyenler, ayrıca 36 ay vadeli firma bünyesindeki vade imkanından da yararlanabiliyor.

FAİZİ AŞAĞIYA ÇEKTİK

DAP Holding çatısı altında faaliyet gösteren DAP Gayrimenkul Geliştirme’nin Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, küresel piyasa koşullarına bağlı olarak yaşanan faiz artırımı sürecini hatırlattı.

DAP Gayrimenkul Geliştirme olarak, kaçırılmayacak tarihi bir kampanyaya imza atıyoruz. Konut sahibi olmak isteyenler için faizi 60 ay vadede yüzde 1.99’a çekiyoruz” diyen Ziya Yılmaz şunları söyledi: “Şu anda piyasada yüzde 4’lere varan kredi faiz oranları var. Hayata geçirdiğimiz bu kampanyayla birlikte; faizlerin geldiği seviye neticesinde gayrimenkul yatırımını erteleyenler için önemli bir açılıma imza atıyoruz. Ayrıca kampanya dahilinde firma garantili olarak 36 ay vade imkanı da sunuyoruz.”

NİTELİKLİ KONUTA DAHA FAZLA TALEP VAR

Konut fiyatlarındaki artışın temel nedeninin emtia fiyatlarındaki yükseliş olduğuna dikkat çeken Ziya Yılmaz şunları söyledi: “Küresel etkiden kaynaklanan maliyet artışları nedeniyle gayrimenkul hali hazırda en güvenli yatırım aracı olmaya devam edecek. Dolayısıyla önümüzdeki dönemde de konut talebi güçlü olmayı sürdürecek. Bazı dönemlerde konut alıcısı dönemsel olarak bu talebi erteliyor. Fakat her erteleme sonrasında konut talebinde ciddi bir sıçrama oluyor. Türkiye’nin; nitelikli ve oturuma yönelik projelere ihtiyacı var. Bu nedenle konut fiyatlarının bırakın düşmesini beklemek, bu seviyelerde kalması bile mümkün değil. Çünkü nitelikli konuta olan talep devam ediyor.

KENTİN VE DOĞANIN TAM ORTASINDA

Yeni Levent projesi, toplam 103 bin 500 metrekare arsa alanında, 53 bin 500 metrekarelik konut ve içinde okul da bulunan 50 bin metrekarelik koru alanıyla dikkat çekiyor. Geniş bahçe, teras ve balkonları, yüksek tavanlı salonları, sosyal donatı alanlarının yer aldığı proje, aynı zamanda, iş, yaşam, kültür-sanat ve eğitim kurumlarına olan yakınlığıyla da fark yaratıyor.

Proje kent ve doğa arasındaki duvarları kaldırıp, kent ve doğanın tüm imkanlarına zahmetsiz ve eşit uzaklıkta bir ulaşımı mümkün kılıyor…

EĞİTİM, İŞ, SAĞLIK VE ALIŞVERİŞ 10 DAKİKA MESAFEDE

Yeni Levent projesi, Türkiye’nin en büyük şirketlerinin genel merkezlerine, İstinye Park, Kanyon, Akmerkez ve Zorlu AVM gibi alışveriş merkezlerine, İTÜ ve Boğaziçi gibi eğitim kurumlarının yanı sıra, Maslak Acıbadem hastanesine yaklaşık 10 dakika mesafede yer alıyor.

ALTERNAFİ BOL ULAŞIM İMKANI SUNUYOR

Yeni Levent projesi, karayoluyla İstanbul’u birleştiren iki köprüye yakınlığı ve hemen önünde yer alan metro durağı sayesinde, alternatifi bol bir ulaşım imkanı da sunuyor. Bölgenin en büyük yatay projesi olacak Yeni Levent; Büyükdere Caddesi ile Levent, Etiler, Şişli ve Boğaz hattının merkezinde konumlanıyor.

DAP Yapı'dan Çeşme'de denize sıfır yalı konsepti

DAP ile Levent’te; sağlıklı-lüks country yaşamı bir araya geliyor

 

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

YORUMLAR (5)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)
 • Vuslat05 Aralık 2023 23:54

  İlk önce küçük yatırımcıdan çaldığınız paraları bi iade edin borsada hisse senetlerinize sahip çıkın 11 taban yaparak tarihe geçtiniz.. Güven sıfır

 • Mucise Reis : )24 Kasım 2023 10:44

  Aşağıda yazdım oturum ıznı ile çoluk çocuk okuması eğitimi vb de devletokullarında gerçekleşebilir. belki dil kursları ile bunu yapabilirler. Türkiye de 20 yıl ousanda kpss derken yaz 30 - 35 torpılde yoksa omur bitiyor. Bence araştırıalrak denenebılır. ist de 1 den fazla evi olan ev alarak avruapda ucuza, oturum ıznı alarak çocuna kalıtelı eğitim oluşturabılır. öocuk hem çalışır hem dıl ogrenır hemde kendını gelştırır. Gerçekten Tc pıyasa çok pahalı ülkemizde yabancı gibi olduk. fiyatlar uçuyor.

 • Mucise Reis : )24 Kasım 2023 09:02

  Bir kankam anlatıyor. İst den ev satıp yunanistana gitmiş, orada evle daha ucuzmuş. serbest dolaşım hakkıda elde etmiş paranın yrasını nakıt tuttmuş evde çok güzel ve buyuk diyor. hemde avrupada ülkelerde dolaşım hakkınsa hip olduğu için orada iş gübç kaçak bişeler yapma hakkıda doğmuş. belkide evlenır vatantaşlıkdahi alabilir... diyorlaryar İst den ev sattım ne iş yapayım. Bence bu alanlarda araştırma yapabilir. çok luks villalar ist deki çöp evlrden ucuz yunanıstanda.

 • Taban bey23 Kasım 2023 20:54

  Haram olsun iki gündür ky yi tokatladınız. Dahada devam edin tokatlamaya. Düşmez kalkmaz bir yaradandır.

 • Mks23 Kasım 2023 14:30

  Doğal olarak dün ve bugün 2 Taban yedi borsada bu haberle tabi önden duyanlarla :)