E-BÜLTEN

E-bültenimize abone olarak
en son bilgilere ve haberlere ulaşabilirsiniz.

Ana SayfaPiyasa Borfin’den “Portföy Yönetimi Teknikleri” Eğitimi---

Borfin’den “Portföy Yönetimi Teknikleri” Eğitimi

 Borfin’den “Portföy Yönetimi Teknikleri” Eğitimi
24 Eylül 2021 - 14:00 www.borsagundem.com

Deneyimli ekonomist Evren Bolgün, tecrübelerini “Portföy Yönetimi Teknikleri” eğitimi ile yatırımcılara sunuyor!

Köklü ve öncü eğitim portalı Borfin, deneyimli ekonomist Evren Bolgün’ün tecrübelerini “Portföy Yönetimi Teknikleri” eğitimi ile yatırımcılara sunuyor!

Borsa, finans ekonomi eğitimlerinde alanında öncü olan Borfin, dinamik ve yenilikçi bakış açısıyla yatırımcılara ve yatırım dünyasına yeni adım atacaklara rehber eğitimler ile yol göstermeye devam ediyor. Misyonu Türkiye’deki finansal okuryazarlığı üst düzeye çıkarmak olan Borfin, bünyesine yeni eğitmenler ve eğitmenlerin getirdiği yeni bakış açılarını katarak büyümeye devam ediyor.

Çeyrek asrı geçkin sektör tecrübesi ve birçok üniversite bünyesinde gerçekleştirdiği akademik çalışmalar ile finans dünyasının önemli isimlerinden olan Evren Bolgün, 2015 yılından bu yana Borfin bünyesinde eğitimleri ile yatırımcılara yol göstermeye devam etmekte. Bu misyonla Evren Bolgün, eğitimlerine bir yenisini daha ekliyor.

Değişen ve gelişen finans piyasalarının nabzını yakalayabilmek adına yeni ve güncel bilgiler ile donatılmış “Portföy Yönetimi Teknikleri” eğitimi ile portföy stratejileri oluşturmanın inceliklerini öğrenmek ve detaylı bilgi almak isteyenler şu adresi ziyaret edebilir:

https://www.borfin.com.tr/egitim/Icerik.aspx?ID=8467&UrunID=2426.

“Portföy Yönetimi Teknikleri” eğitiminde, detaylı risk analizleri hesaplanarak portföyde etkin hisse senedi dağılımları oluşturmanın esasları yer almakta. Bu eğitim ile yatırım teorisini tanımak, yatırım kararları alınırken dikkate alınması gereken hususlar hakkında bilgilenmek ve portföy yönetiminde doğru adımlar atabilmek için gerekli bilgi ve birikimler yatırımcılara aktarılmakta. Detaylı teorik bilgiye ek olarak sunulan uygulamalı örnekler ışığında portföy performanslarını test edebilme ve yatırımcının kendi risk-getiri planlamasına uygun stratejiler belirlemesine yardımcı olunmakta.

Borfin’den Evren Bolgün imzalı “Portföy Yönetimi Teknikleri” eğitimi ile portföy yönetimi teorik yaklaşımına göre hisse senedi seçimi yapabilecek ve yatırım kararlarınızı doğru bilginin gücüne bırakabileceksiniz.

Borsa İstanbul'da düşüş sürüyor

Halk borsa binasını bastı

İzmir Borsa Kulübü’nün son operasyonu

Ayılar Bitcoin’de yükselişi engelliyor

TIKLA BORSADA DÜŞÜK KOMİSYONLA İŞLEM YAPMAYA BAŞLA

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

YORUMLAR (0)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)