E-BÜLTEN

E-bültenimize abone olarak
en son bilgilere ve haberlere ulaşabilirsiniz.

Ana SayfaSporAziz Yıldırım'dan başkanlık iddialarına cevap!---

Aziz Yıldırım'dan başkanlık iddialarına cevap!

Aziz Yıldırım'dan başkanlık iddialarına cevap!
08 Ocak 2024 - 17:40 borsagundem.com

Aziz Yıldırım, Fenerbahçe'de yapılacak başkanlık seçimlerinde aday olacağı yönünde çıkan iddiaları yalanladı. Yıldırım, Fenerbahçe'nin bir başkan sorunu olmadığını da dile getirdi.

Fenerbahçe Kulübü eski başkanı Aziz Yıldırım, yazılı bir açıklama yaparak; başkanlık için herhangi bir çalışması olmadığını belirtti ve "Fenerbahçe'nin şu an bir başkan sorunu yoktur. Aksine, sükunete ihtiyacı vardır" dedi.

Aziz Yıldırım'ın yaptığı açıklama şöyle:

Bugün şahsım hakkında ortaya atılan, Fenerbahçe'nin başkanlık seçimine müdahil olma kararı aldığım ve Sadettin Saran'ın listesinde yer alan bazı isimlerle görüştüğüm yönündeki iddiaların tümü yalandır. 

Benim şu an için Fenerbahçe Başkanlığı'yla ilgili herhangi bir çalışmam olmadığı gibi, Sadettin Saran'ın listesinde yer alan hiç kimseyle de ben irtibat kurmadım. Yalnızca Saran'ın listesinde yer almayı planlayan 1 kişi, benim görüşlerimi dinlemek istedi ve ben de bir kaç kişinin huzurunda kendisiyle düşüncelerimi paylaştım. Fenerbahçe'nin şu an bir başkan sorunu yoktur. Aksine, sükunete ihtiyacı vardır. İsmim üzerinden yapılan bu tip yalan haberlerle prim yapılmaktadır. Ben herhangi bir planlama içerisinde olursam, bunu bizzat kamuoyuyla paylaşırım. Şahsımın yaptığı bilgilendirmeler dışında yapılan bu tür yalan haberlere itibar edilmemesini rica ederim."

Aziz Yıldırım'dan '3 Temmuz' açıklaması

 

Fenerbahçe Başkan Vekili Erol Bilecik'ten Aziz Yıldırım'a borç yanıtı

 

Aziz Yıldırım'dan Ali Koç'a gözdağı: Hiç kimse çıkmazsa ben adayım

 

Aziz Yıldırım aday olacak mı? Ali Koç'a kongre çağrısı

 

Aziz Yıldırım'dan "Ali Koç'a karşı aday arıyor" haberine sert tepki

 

Ali Koç istifa ediyor: İşte Aziz Yıldırım'ın desteklediği aday...

 

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

YORUMLAR (0)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)