E-BÜLTEN

E-bültenimize abone olarak
en son bilgilere ve haberlere ulaşabilirsiniz.

Ana SayfaGündemAdana'da Kebap ve Şalgam Festivali yine yasaklandı---

Adana'da Kebap ve Şalgam Festivali yine yasaklandı

Adana'da Kebap ve Şalgam Festivali yine yasaklandı
10 Aralık 2019 - 18:27 www.borsagundem.com

2010 yılından beri yapılan 'Adana Kebap ve Şalgam Festivali', bu sene de Adana Valiliği tarafından yasaklanarak iptal edildi

Bu yıl 14-15 Aralık tarihlerinde yapılması planlanan 'Adana Kebap ve Şalgam Festivali' yine Adana Valiliği tarafından yasaklanarak iptal edildi.

2010 yılından bu yana Kazancılar Çarşısı'nda sosyal medya üzerinden haberleşen Türkiye'nin dört bir yanından binlerce kişinin aralık ayının ilk haftasında bir araya gelip, eğlendiği Kebap ve Şalgam Festivali, Adana Valiliği'nce iptal edildi.

KüçükSaat.com’un haberine göre bu yıl 8 Aralık'a 9 Aralık'a bağlayan gece yapılması planlanan etkinlikle ilgili Valilik tarafından yapılan açıklamada, "İlimizde 08-09 Aralık 2018 tarihinde gerçekleştirilmesi planlanan Kebap ve Şalgam Festivali kamu düzeni ve güvenliği ile kişilerin can ve mal güvenliği nedeniyle iptal edilmiştir" denildi.

TIKLA BORSADA DÜŞÜK KOMİSYONLA İŞLEM YAPMAYA BAŞLA

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

YORUMLAR (3)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)
  • Bika10 Aralık 2019 20:02

    Yılbaşı kutlamalarını iptal etmek için hazırlık mı yapıyorlar ? Kebap yemek teröre davetiye çıkarmak mı oldu.

  • ahaha10 Aralık 2019 19:46

    milleti alıştırmayın ete sute... adam çalışıyor gunde 70 tl kazanıyor. oda asgari ücretli... 1 kg et ne kadar yahu.. çocuk, karıs, koca, okul, yakacak, kira, aidat, hastane vb. vb. vb. bu para ile geçineni malıye bakanı yapacak memlekete

  • Kaçan Grup10 Aralık 2019 19:28

    güvenliği sağlayamıyorsanız ne diye maaş alıyorsunuz