Foto GaleriGündem Paşinyan ters köşe! Ermenistan çatırdıyor...

Paşinyan ters köşe! Ermenistan çatırdıyor...

1 / 27 Paşinyan ters köşe! Ermenistan çatırdıyor...
17 Kasım 2020 - 13:58

Yaklaşık 1,5 ay süren Dağlık Karabağ savaşının ardından ağır bir yenilgi alan Ermenistan'da ilk istifa gelse de sular durulmuyor, Azerbaycan'da ise bayram var.


ETİKETLER :
YORUMLAR (5)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)
 • Metin17 Kasım 2020 17:16

  Ben de bu çatırtı sesleri nereden geliyor demiştim. Taaa buralara kadar  geldiğine göre mesele epey önemli anlaşılan. Olsun siz yine bize gelin , ustalık ve esnaflık dersi öğretin

 • ferdi17 Kasım 2020 16:13

  agopyan mısın neysen türkiyede yaşayıp  azarbeycan hakında yazıyon ermenilerin çogunlu kıncı intikamcı  azarbeycan nın topranı otuz yıldır işgal et binlerce vatandaşını şehit et evinden yurdundan et adamlar topraklarını alıyor .yayılmacı saldırgan tumdan vazgeçın yılar önce türkiyede yaşadınız başkalarının sözüle türklere osmanlıya ihanet etiniz. akılı samımı olun

 • serok agopyan17 Kasım 2020 15:05

  ordusunu gerektiği gibi sevk ve idare edemeyen harutyunyan haindir.ermenistana ve karabağa hainlik etmiştir.yiğit ermeni halkının yüz karasıdır.harutyunyan en şiddetli bir şekilde cezalandırılmalıdır.

 • mehmet17 Kasım 2020 16:16

  harutyunyan ne yapsın.? suçu ne zavallının?  Azerbaycan ordusu ile ermeni ordusu arasında eğitim, yetenek ve teknoloji açısından 50 yıl fark var. rusların 30-50  yıllık nostaljik silahlarını kullanmışlar. yiğitlik ve kahramanlık faktörü de var ki ondan hiç bahsetmiyorum. 

 • serok agopyan17 Kasım 2020 15:01

  bu savaşın ve yenilginin müsebbibi harutyunyandır.Yiğit lider paşinyan ise ulusal muhafız birliklerine her türlü desteğini vermiş hatta hanımfendiyi bile cepheye yollamıştır.daha ne yapsın.azerbaycan tazminat yerine ..... alır.Hiç bir şey vermiyoruz.Alırsanız ancak zırnık alırsınız.