E-BÜLTEN

E-bültenimize abone olarak
en son bilgilere ve haberlere ulaşabilirsiniz.

Ana SayfaŞirket HaberleriŞişecam denize sıfır arazisini satıyor---

Şişecam denize sıfır arazisini satıyor

Şişecam denize sıfır arazisini satıyor
09 Ocak 2014 - 07:45 www.borsagundem.com

Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş. Beykoz İncirköy’deki arsalarını satışa çıkardı

İstanbul Boğazı kıyısında bulunan arsaların üzerinde, Şişecam tarafından üretim tesisi olarak kullanılan eski Paşabahçe Fabrikası da bulunuyor. İhale yoluyla satışa çıkarılan arsaların bazıları denize sıfır konumlanıyor. Tamamıyla turizm imarlı arsanın özellikle turizm yatırımcıları tarafından ilgi görmesi bekleniyor.
Arsanın satışıyla ilgili işlemlerin tümü DTZ Demir&Soyuer gayrimenkul danışmanlık şirketi tarafından yürütülecek. Toplam 117 bin 18 metrekareden oluşan arsanın emsal inşaat alanı ise 35 bin 943 olarak belirlendi.

31 Ocak son tarih

Konuyla ilgili yapılan açıklamada, “Gayrimenkuller, bir bütün olarak, Şartname kapsamında kapalı zarfla teklif alma ve açık artırma usulü pazarlık yolu ile satılacak” diye belirtildi. Şartname ve gayrimenkullere ilişkin tanıtım dosyası mülk sahibinin ilgili banka hesabına yapılacak 3 bin 500 TL ödeme karşılığı DTZ Pamir&Soyuer firmasından temin edilebilecek.
İlgililerin 31 Ocak 2014 tarihine kadar tekliflerini iletmeleri bekleniyor.

TIKLA BORSADA DÜŞÜK KOMİSYONLA İŞLEM YAPMAYA BAŞLA

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

Son Değer: 0,00
En Yüksek: 0,00
En Düşük: 0,00
Değişim 0,00 %
FK: 0,00
PD / DD: 0,00
İşlem Hacmi 0
Toplam Adet: 0
Ağırlıklı Ort.: 0,00
YORUMLAR (1)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)
  • 08zeki09 Ocak 2014 08:02

    Sayın CHP Genel başkanı müsfetesi herşeye karşı çıkıyosun ülke çıkarlarına iyi olan herşeyede karşı çıkıyosun al sana Ulu onder Atatürk ün CHP ye yadigarı Paşabahçe sişecam Fabrikası arazisi satılıyor bunada karşı çıkta adamlığını emenete sahip çıkmayı göster bizede ülkeyi sana emenet edebilirmiyiz bir boyunu ölçelim