E-BÜLTEN

E-bültenimize abone olarak
en son bilgilere ve haberlere ulaşabilirsiniz.

Ana SayfaYaşam-MagazinSanatçılardan 15 Temmuz mesajı---

Sanatçılardan 15 Temmuz mesajı

Sanatçılardan 15 Temmuz mesajı
12 Temmuz 2017 - 11:07 www.borsagundem.com

15 Temmuz hain darbe girişiminin yıl dönümünde sanatçılar mesaj vermeye başladı

15 Temmuz Destanı'nın anma günlerinde ünlüler çektikleri videolarla bu önemli gün ile ilgili duygu ve düşüncelerini paylaştılar. Aralarında Ahmet Selçuk İlkan, Altay, Berdan Mardini, Cengiz Kurtoğlu, Kutsi, Orhan Gencebay, Sami Özer, Serdar Ortaç, Serkan Kaya, Ahmet Özhan, Alişan, Aşkın Tuna, Ayberk Pekcan, Berkay, Celal Al, Cem Uçan, Cengiz Coşkun, Emre Altuğ, Engin Altan Düzyatan, Esra Bilgiç, Gökçen Sanılman, Gülsim Ali, Hülya Darcan, İntizar, Melih Özdoğan, Nadide Sultan, Özgün, Ümit Besen ve Muazzez Ersoy'un bulunduğu sanat dünyasının önde gelen isimleri mesajlarında 15 Temmuz gecesi yaşanan kahramanlık destanına değinirken, milletin sarsılmaz iradesi ile yazdığı başarı öyküsünü bir kez daha hatırlatarak birlik ve beraberlik mesajı verdiler. 

Meydanlarda nöbet tutan milletimizin tüm dünyaya demokrasi dersi verdiğine değinen usta sanatçı Ahmet Selçuk İlkan'ın yanı sıra Muazzez Ersoy Çanakkale Zaferi'nin tarih kitaplarında kalmadığını, milletimizin ruhunda hala dipdiri olduğunu hatırlattı. Başarılı sanatçı Ümit Besen de mesajında şehitlerimizi saygıyla anarak, gazilerimize şükranlarını sundu.

Orhan Gencebay, Cengiz Kurtoğlu ve Kutsi "15 Temmuz gecesi milli iradeyi hiçe sayanlar bir tek şeyi hesaba katmadı; egemenlik kayıtsız şartsız milletindir" diyerek vatanımızın milli birlik ve beraberliğine hiçbir gücün engel olamayacağını belirtti. 

Sevilen şarkıcı Serdar Ortaç ise mesajında 15 Temmuz'un bir daha yaşanmaması için milli birliğimizin devam etmesi gerektiğine değinirken, Altay da mesajında şehitlerimizi saygıyla anarak gazilerimize şükranlarını yolladı. Berdan Mardini "darbecilere darbe vuruldu!" derken, Serkan Kaya da "Bayrağımızı indirtmeyelim ezanımızı dindirtmeyelim." mesajı verdi. Diğer sanatçıların da bu mesajlara yenilerini eklemeleri bekleniyor.

TIKLA BORSADA DÜŞÜK KOMİSYONLA İŞLEM YAPMAYA BAŞLA

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

ETİKETLER :
YORUMLAR (2)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)
  • misafir12 Temmuz 2017 19:50

    hayret hülya tosyiğit demeç vermemiş

  • SORU!!12 Temmuz 2017 12:29

    SANATÇI DEDİKLERİ TOPÇU/POPÇU!!! NERDE BİR RESSAM, HEYKELTRAŞ, OPERACI, KLASİK MÜZİKÇİ, TİYATRO, SİNEMA, FOTOĞRAF, RESİM. BALE SANATÇISI? NE BİR GÖRSEL SANATÇI, EL SANATLARI?I, !! EDEBİYAT ZATEN HİÇ YOK.. NİYE ACABA?