E-BÜLTEN

E-bültenimize abone olarak
en son bilgilere ve haberlere ulaşabilirsiniz.

Ana SayfaGündemRusya parlamentosundan 19 Mayıs mesajı---

Rusya parlamentosundan 19 Mayıs mesajı

Rusya parlamentosundan 19 Mayıs mesajı
19 Mayıs 2019 - 12:58 www.borsagundem.com

Rus parlamentosu Devlet Duması adına Rusya-Türkiye Parlamentolar Arası Dostluk Grubu Başkan Yardımcısı Dmitriy Savelyev, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla Erdoğan’a ve tüm Türk halkına tebriklerini iletti.

Rusya-Türkiye Parlamentolar Arası Dostluk Grubu Başkan Yardımcısı Dmitriy Savelyev’in kutlama mesajında şu ifadeler yer aldı...

"Saygıdeğer Cumhurbaşkanı! Müsaadenizle bizzat sizlerin ve şahsınızda tüm dost Türk halkının 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutlarım!

Cumhuriyetin bağımsızlığı için mücadelenin başladığı Türkiye tarihinin bu en önemli gününü kutlama geleneği, Türklerin özgürlüğü seven ve güçlü ulusal karakterini canlı bir şekilde ortaya koyuyor.

Gençlerle çalışmak, her ulusun öz bilincinin oluşumunda belirleyici bir faktör olup, söz konusu faktör Türkiye'de en üst düzeyde bulunuyor.

Siz, parlak, yetenekli bir politikacı ve deneyimli devlet adamı olarak, sadece ve sadece ülkenin ulusal çıkarlarına dayanarak dost Türkiye’yi kalkınma ve refah yolunda yürütüyorsunuz.

Bu günde her Türk aileye içtenlikle mutluluk, refah, evde huzur ve esenlikler dilerim!"(Sputnik)

TIKLA BORSADA DÜŞÜK KOMİSYONLA İŞLEM YAPMAYA BAŞLA

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

YORUMLAR (3)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)
  • cemalettin uncuoğlu19 Mayıs 2019 22:47

    eğer abd ve ab ülkeleri dostumuz olsa bir tane kutlama mesajı olurdu.demek ki baş düşmanlarımız bunlardır.

  • emre19 Mayıs 2019 21:07

    yaşasın ATATÜRK Ve Milli Bayramları...

  • HALİL TÜRK19 Mayıs 2019 17:06

    hani abd dostumuzdu .ülkemizdeki tüm pislikleri ve şehitleri yapan abd olduğunu bir kez daha kendisi teyit etmiştir.ne abd, nede ab ülkeleri , nede nato bizim dostumuzdur.yıllarca bizi uyuttular.