E-BÜLTEN

E-bültenimize abone olarak
en son bilgilere ve haberlere ulaşabilirsiniz.

Ana SayfaGündemPutin'den flaş Biden açıklaması!---

Putin'den flaş Biden açıklaması!

Putin'den flaş Biden açıklaması!
17 Haziran 2021 - 16:40 www.borsagundem.com

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Cenevre’de dün ilk yüz yüze görüşmesini gerçekleştirdiği ABD Başkanı Joe Biden ile ilgili olarak, "Medyada sunuluş biçimi ile gerçekte olduğu kişi birbirinden tamamen farklı" değerlendirmesini yaptı.

Rusya lideri Putin, ocakta görevi devralması sonrasında dün ilk defa İsviçre'nin Cenevre kentinde bir araya geldiği ABD Başkanı Biden’ın ‘basında yansıtıldığı gibi birisi olmadığını, ne elde etmek istediğini gayet iyi bilen biri olduğunu’ belirtti ve "Hiçbir şeyi atlamamak için onunla çok dikkatli bir biçimde çalışmak gerek" diye ekledi.

Putin, devlet kadrolarını yetiştiren bir okuldaki konuşmasında, Biden’ın uzun bir Avrupa turunda olmasına karşın, dünkü görüşmelerinde ‘oldukça canlı göründüğünü’ söyledi.
Rusya Devlet Başkanı sözlerini şöyle sürdürdü:
“(Biden ile) iki saat, hatta belki daha uzun zaman yüz yüze görüştük. Her şeye tamamen hakimdi. Belki zaman zaman notlarına bakmıştır, fakat bunu hangimiz yapmıyoruz ki? Biden tam bir profesyonel. Hiçbir şeyi gözden kaçırmamak için onunla çalışırken çok dikkatli olmalı. Zira sizi temin ederim ki kendisi hiçbir şeyi gözden kaçırmıyor.”

Cenevre’deki görüşmelerinin dostane bir havada geçtiğini de ekleyen Rusya lideri, “Birbirimizi ve kilit meselelerdeki duruşlarımızı karşılıklı olarak anlayabildik. Umuyorum ki geçmiş yıllardaki gibi olmaz ve ABD Başkanı’nın çalışmasına mani olmazlar” ifadelerini kullandı.

Putin ayrıca, “Bize gelince, Rusya olarak kendi çıkarlarımızı savunacağız. Bu diyaloğun sürdürülmesine Amerikan tarafı ne derece hazır olacaksa, biz de o derece hazır olacağız” diye ekledi.

TIKLA BORSADA DÜŞÜK KOMİSYONLA İŞLEM YAPMAYA BAŞLA

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

ETİKETLER :
YORUMLAR (2)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)
  • badddal17 Haziran 2021 19:22

    biden abi  e bizzz bizdende bahset 

  • Halkbank17 Haziran 2021 17:45

    Aranızda müthiş dostluk mesajları ve olan yine bizim yerli milli kurumlarımıza oluyor. Aselsan uygun adım marş, halkbank 2 günde %11 deger kaybı. Bu nasıl bir durum anlayan bizede anlatsın. Gercekten bu işleri profesyonelce yöneten ekonomiden anlayan kişi varda bizmi bulamıyoruz. Neden doğru bilgi, dogru kaynak yok.