E-BÜLTEN

E-bültenimize abone olarak
en son bilgilere ve haberlere ulaşabilirsiniz.

Ana SayfaGündemPrens El Velid Türkiye'de arazi bakıyor---

Prens El Velid Türkiye'de arazi bakıyor

Prens El Velid Türkiye'de arazi bakıyor
30 Temmuz 2015 - 17:31 www.borsagundem.com

Dünyanın en zenginleri listesinde 34’üncü sırada yer alan Suudi Arabistanlı işadamı Prens El Velid Bin Talal, Türkiye'de arazi bakıyor

Moda kanalı Fashion TV’yi izleyen, sıcak havada serin tutacak karpuz gibi mevsimsel yiyecekler tüketen ve internette kendisiyle ilgili çıkan haberleri de kontrol eden Prens Talal’ın kenti sevdiği, yatırım için mekan ve arazi baktırdığı öğrenildi.

Marmaris’te ailesi ve şirket müdürlerinden oluşan 35 kişi ile tatil yapan Suudi Arabistanlı işadamı Prens El Velid Bin Talal, dün saat 23.00’te Yat Limanı’na geldi. Gündüz danışmanlarına rezervasyon yaptırdığı ve kendi isteğine göre mekanın bir bölümünün mobilyalarla konseptin değiştirildiği Aquarium Kitchen Cafe’de beraberindekilerle birlikte ilk olarak közde demlenmiş çay içti.

Daha sonra alkolsüz meşrubatlarla birlikte kuruyemiş, karpuz, kavun ve mevsimsel meyvelerden oluşan tabak masaya getirildi. Prens Talal, kendisi için özel olarak konulan 120 ekran televizyonda moda kanalı Fashion TV’yi de seyretti. Mekanın internet bağlantı şifresini garsonlardan alarak cep telefonuyla bir süre çeşitli internet sayfalarında gezinti yapan Prens Talal, basında hakkında çıkan haberlere göz gezdirdi. Ara sıra oturduğu yerden kalkarak diğer müşterilerle sohbet eden Prens Tatal, ilçede aylık yayın yapan Şamata Magazin Dergisi sahibi Seycan Akman ile hatıra fotoğraf da çektirdi.Ailesini, Aquarium Kitchen Cafe’de bırakan Prens Talal, şirket müdürleriyle birlikte saat 01.00’de Yat Limanı’ndan başlayarak Atatürk Caddesi sahil yürüyüş yolundan Uzunyalı Mevkii’ne kadar insanların arasına karışarak 5 kilometre yürüdü. Şirket müdürleriyle konuştuğu görülen Prens Talal, kendisini tanıyan Arap kökenli yabancı turistlerle hatıra fotoğrafı da çektirdi. Prens ve beraberindekiler, saat 02.30’da ilçe merkezinden ayrıldı.

ABD saat dilimine göre günlük yaşamını sürdürdüğü öğrenilen Suudi Arabistanlı iş adamı Prens El Velid Bin Talal’ın, bir önceki gün Hisarönü Körfezi açıklarına demirli mega yatında, sabah 06.00’ya kadar şirket müdürleriyle spor yaptığı ve saat 15.00’te kalkarak Marmaris’in cennet koylarında denize girdiği de öğrenildi.

Aquarium Kitchen Cafe işletmecisi İnan Özyıldırım, "Danışmanları bizlere gelerek Prens Talal’ın rezervasyon yaptırmak isteğini iletti. Mekanın bir bölümüne, kendi isteğine göre yeniden mobilyalar getirilerek konsept değişikliği yapıldı. Mevsimsel meyve, alkolsüz meşrubat ve kuruyemiş istekleri oldu. Kendisiyle tanıştırıldığımda Marmaris İlçesi’nin çok sevdiğini ve özelikle Yat Limanı’na hayran kaldığını söyledi. Ayrıca Marmaris’te yatırım yapmak istediğini arazi ve mekan baktığını söyledi. Ödediği hesap konusunda basın mensuplarına bilgi vermememi bizzat istedi.

Ailesinin yanı sıra çoğunluğu şirket müdürlerinden oluşan 35 kişiyle mekanımızda eğlendi, memnun ayrıldı. Mekanımıza gelen ünlülerin fotoğrafını çekerek menü kapağımıza koyuyoruz. Kendisi bizleri kırmayarak fotoğraf çektirerek menü kapağımızda diğer dünyaca ünlü kişilerle birlikte yerini aldı" dedi.

Kentte 4 gün daha tatil yapacak olan Prens Talal’ın, anlaşma yapılan bir seyahat acentesi aracılığıyla çeşitli kuyumcu, derici ve giyim eşyaları satan firmalara gizlice giderek ailesiyle şirket müdürleri için alışveriş yaptığı öğrenildi.

TIKLA BORSADA DÜŞÜK KOMİSYONLA İŞLEM YAPMAYA BAŞLA

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

YORUMLAR (4)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)
 • erdi09 Ocak 2016 08:11

  Çemişgezekteki 100 dönüm arazimi vereyim,,100 milyon dolar.

 • hikaye31 Temmuz 2015 01:18

  ayar oldum kendi arap saat dilimi usd kendinden geçmiş herkez aslına benzemeli diye düşünüyorum türkiye saat dilimi uymaz bence

 • Kupon biriktiren mistik30 Temmuz 2015 21:38

  Kupon arazi kalmadı Şeyh hepsini villa site yapmak için değerli cari açığı düşüren is adamlarına verdik ama Karadeniz yaylası kullanıma açıldığında oradan kupon verelim

 • Bende 30 Temmuz 2015 18:00

  Bir sır vereyim size, ama aramızda kalmasın lütfen. Ege, Akdeniz komple bende. Kral sizi ararsa bana yönlendirin lütfen. Emlakçı Ali