E-BÜLTEN

E-bültenimize abone olarak
en son bilgilere ve haberlere ulaşabilirsiniz.

Ana SayfaGündemÖren, yeni projelerini Cumhurbaşkanı'na anlattı---

Ören, yeni projelerini Cumhurbaşkanı'na anlattı

Ören, yeni projelerini Cumhurbaşkanı'na anlattı
22 Ocak 2021 - 08:45 www.borsagundem.com

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İhlas Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Mücahid Ören’i Vahdettin Köşkü’nde kabul etti.

Ahmet Mücahid Ören, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a İhlas Holding’in projeleri hakkında bilgi verdi. 2020’nin pandemi sebebiyle zorlu bir yıl olduğunu, ancak İhlas Holding’in bütün şirketleri ile başarılı bir sınav verdiğini anlatan Ören, 2021’de ise İhlas Medya grubunun önemli hamlelere imza atacağını belirtti. Ahmet Mücahid Ören, Türkiye Gazetesi’nin pandemi sürecinde dahi tirajını artırdığına dikkat çekerken, İhlas Haber Ajansı’nın (İHA), dünya ajansları arasında ilk üçte yerini aldığını, bu yıl yapılacak yeni atılımlarla bu başarı grafiğinin çok daha yükseğe çıkacağını vurguladı.

ERDOĞAN: İLGİYLE TAKİP EDİYORUM

Projeleri dikkatle dinleyen Cumhurbaşkanı Erdoğan Türkiye’nin en köklü medya kuruluşlarını bünyesinde bulunduran İhlas Medya Grubu’nu ilgiyle ve yakından takip ettiğini söyledi.

Erdoğan'dan birleştiricilik mesajı

 

Erdoğan: Türkçeye hak ettiği ihtimamı göstermiyoruz

 

TIKLA BORSADA DÜŞÜK KOMİSYONLA İŞLEM YAPMAYA BAŞLA

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.