E-BÜLTEN

E-bültenimize abone olarak
en son bilgilere ve haberlere ulaşabilirsiniz.

Ana SayfaGündemMilyon doları veren FETÖ'cü tahliye ediliyor---

Milyon doları veren FETÖ'cü tahliye ediliyor

Milyon doları veren FETÖ'cü tahliye ediliyor
19 Mart 2018 - 08:09 www.borsagundem.com

AKP’Lİ Şamil Tayyar’dan yargıya şok suçlama. Tayyar, birçok yerde, işadamlarının ‘itirafçı’ denilerek tahliye edildiği FETÖ borsası kurulduğunu öne sürdü. Bu borsada ‘milyon dolarların döndüğünü’ söyledi...

AKP Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar, canlı yayında FETÖ'yle mücadele konusunda çarpıcı eleştiriler yaptı. Örgütün ‘ihanet kısmının' kaçmasına göz yumulduğunu söyleyen Tayyar, memleketi Gaziantep dahil birçok ilde ‘FETÖ borsası' kurulduğunu açıkladı. ‘Milletvekiliyim her konuşmam suç duyurusudur' diyen Tayyar ekrandan şöyle konuştu:

SUÇ DUYURUSU YAPTIM:
Gaziantep'te çok ciddi FETÖ borsası var. Milyon dolarlar dönüyor. Ben bunu söylüyorum. Evet. İtirafçı adı altında işadamlarını serbest bırakıyorlar. Türkiye'nin birçok yerinde var bu. Ben milletvekiliyim her konuşmam suç duyurusudur. Bununla ilgili daha bugün suç duyurusunda bulundum, HSK teftiş kuruluna. Sadece televizyonda konuşmuyorum. HSK ne yapmış? Bir yerde problem var.

ERDOĞAN KUŞATMA ALTINDA:
Cumhurbaşkanımızın etrafı kuşatma altında. Bir ilçe başkanı var, ‘Benim kimseye minnet borcum yok, beni reis getirdi' diyor. İl başkanı, ilçe başkanı, il müdürü böyle konuşuyor. Çünkü verilen kararlarda siyaset iradesi yok. Vekilin haberi olmadan il müdürü atarsa o vekili ciddiye alır mı?

Sonra beni buraya reis getirdi der. En yukarının da milletvekillerinin aklını devredışı bırakan aklın, aklını alması lazım.

Cumhurbaşkanı'na söylediğim şeyleri iletemiyorum. Çok özel bir kayıt götürdüm, Cumhurbaşkanı'na. İzledi, çıldırdı. Böyle bir şey nasıl olur diye. Oysa benim o kaydı bir yıl içerisinde göndermediğim danışmanı yoktu! İzletmemişler Cumhurbaşkanımıza. Onlar hâlâ ordalar. Bir yerde problem var. Sıkıntı büyük.

ONU KİM UÇAĞA ALDI?:
Ben rektörün karısının mailini yayınladım. Ne diyordu FETÖ'cü o mailde; O'nun yanından ayrılma…. FETÖ'nün çok açık talimatı var burada. Sonra ne oldu, o kadın Cumhurbaşkanımızın Afrika gezisine alındı. Cumhurbaşkanımızın o mailden haberi yok. Yanındakiler? Hepsinin haberi var. Kimi kastettiğimizi herkes biliyor.

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

YORUMLAR (13)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)
 • alabao19 Mart 2018 23:22

  allahına kurban tüm seçimlerde tayyipe oy verdim yine vereceğim ama alternatifi olmadığı içinvereceğim. bugüne kadar akp yi hep solcular eleştiriyordu artık oy verenlerde eleştiriyor ve kabak gibide haklılar arkası olanın ihraçtan 2 haftada döndüğü durumda devlete hükümete güüvenmikalır allahınızı severseniz düzeltin şu saçmalıkları

 • çok doğru..19 Mart 2018 22:40

  fetö cü olduğunu kesin bildiğim kişilerin akrabaları da aynı şeyi söyledi.. para karşılığı kılıf uydurulup tahliye ediyorlarmış.. terör örgütünden rüşvet alarak örgüt suçunu hafifletenler mutlaka ortaya çıkarılmalı.

 • bir yorum19 Mart 2018 18:19

  CB ve Ak parti devlet kurumlarında şeflere kadar inmelidir.Yoksa onlar için iyi olmayabilir.Zira bakıyorum şeflerden başlayarak müdürüne belki başkanına kadar pek CB nını seven yok gibi.Zaten tavırları da acayip geliyor.Sanki bunları birileri el altından atıyor gibi.Valla Ak parti ve CB nı buna önlem almalı yoksa gelecekleri pek parlak olmayabilir.

 • deniz yersiz19 Mart 2018 15:27

  Yok aslında birbirinizden farkınız,tek ayrılığınız ülkeyi paylaşma noktanız

 • mustafa19 Mart 2018 15:20

  Sayın Şamil Bey her daim iyi işler yapmaya çalışıyor.kendisi Sayın Cumhurbaşkanımıza ulaşamıyorsa bizler ne yapalım.özellikle bazı borsa şirketlerinin anormal zarar açıklayıp büyük vurgun yaptığı ortada..bu paralar kime akıyor önemli*incelenmeli..bu şirketler izlenmeli.**

 • Zühtü Görür19 Mart 2018 13:38

  Şamil Tayyar Bey Ergenekon dedi durdu. Fos çıktı. Şimdi de Feto üzerinden prim yapmaya çalışıyor. Yeni dönemde milletvekili olamayacağı kesin.

 • doğru söylüyor ama..19 Mart 2018 22:42

  adam doğru söylüyor.fetöcüler rüşvetle tahliye ediliyor. bizzat 1. ağızdan duydum..

 • emekli19 Mart 2018 12:48

  Adalette ve kamu görevinde menfaat ve çıkar uğruna ayrımcılık yapan her kim olursa olsun haindir, Allah C.C. gazabı, Üzerlerine olsun Amin...

 • Doğru19 Mart 2018 11:19

  Milliyetçi vatansever bir insandı.

 • HASAN TOSUN19 Mart 2018 10:34

  DEDİKLERİNDEN BİŞEY ANLAMIYORUZ AÇIK KONUŞ

 • Tarık19 Mart 2018 09:14

  Aynen katılıyorum. Başdanışmanlar öyle haltlar yapıyorlar ki. kimsede soramıyor reisin talimatıdır diye. Kardeşim Reis demedi mi babamın oğlu olsa acımayın diye. Hala başdanışman arayıp belediyeye proje onaylatabiliyor. Reis bunlara çözüm bulmalısın. Bu kan emicileri def et.

 • FATİH İSLAMBUL19 Mart 2018 08:35

  DEĞERLİ REİSİMİZ ŞAMİL TAYYARIN ELEŞTİRİ VE UYARILARINI NE KADAR DİKKATE ALIR BİLEMEM BEN OLSAN BU VEKİLİMİZİ EN ETKİLİ GÖREVE GETİRİRİM İÇ İŞLERİ ADALET BAKANLIĞINDAN BİRİNE

 • Heyyooo19 Mart 2018 08:46

  Ergenekon Ergenekon dedi, o sayede milletvekili yaptılar, yoksa kimsenin tınlamadığı bi tipti, bu sayede adını duyurdu. Şimdi mensubu olduğu parti Ergenekon yok diyor ( bazen yine bar diyorlar) ve Ergenekoncularla işbirliği yapıyor parti. Bu beyfendi Ergenekon sayesinde prim yaptı, Ergenekon olmasa adını duyan olmayacaktı. E madem Ergenekon yok, bu şamil tayyara ne gerek var o hâlde? Ergenekon yoktur diyerek şamil tayyarı n varoluş amacını komple inkar eden bir partinin mensubu olmak nasıl bir duygu acaba sayın şamil tayyar?