E-BÜLTEN

E-bültenimize abone olarak
en son bilgilere ve haberlere ulaşabilirsiniz.

Ana SayfaŞirket HaberleriMarbaş'tan Arçelik teknik analizi---

Marbaş'tan Arçelik teknik analizi

Marbaş'tan Arçelik teknik analizi
05 Ekim 2017 - 12:47 www.borsagundem.com

"27.50 TL seviyelerinden geri çekilmeler yaşayan hisse fiyatı 22 TL’den destek bularak dinlendiğini söyleyebiliriz."

ARCLK:

(Grafiğin büyük halini görmek için tıklayın)

ARCLK hissesi devletin sağladığı ÖTV indiriminden yararlanarak iyi bir büyüme yakaladı. Önümüzdeki aylarda her ne kadar hem kur hem de AB riski olsa da şirketin büyüyen uluslararası operasyonları hissede yukarı yönlü hareketleri hızlandırabilir. 27.50 TL seviyelerinden geri çekilmeler yaşayan hisse fiyatı 22 TL’den destek bularak dinlendiğini söyleyebiliriz. İlerleyen günlerde 23.50 TL seviyesi üzerine çıkabilirse tekrar zirveye doğru yaklaşabilir.

Tüm Analizler ve Sektör Raporları için: http://www.marbas.com.tr/sektorraporlari

UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ie risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu rapor sadece bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. MARBAŞ Menkul Değerler A.Ş. ve personeli bu rapordaki bilgilerin eksikliğinden veya yanlışlığından dolayı hiçbir şart altında sorumlu tutulamaz.

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

Son Değer: 16,24
En Yüksek: 16,42
En Düşük: 15,76
Değişim 3,11 %
FK: 12,19
PD / DD: 1,25
İşlem Hacmi 39.295.188
Toplam Adet: 2.437.901
Ağırlıklı Ort.: 16,12