E-BÜLTEN

E-bültenimize abone olarak
en son bilgilere ve haberlere ulaşabilirsiniz.

Ana SayfaGündemKidolog’la bilinçli ebeveynler, mutlu nesiller---

Kidolog’la bilinçli ebeveynler, mutlu nesiller

Kidolog’la bilinçli ebeveynler, mutlu nesiller
25 Kasım 2021 - 14:47 www.borsagundem.com

Türkiye’nin ilk ebeveyn ve çocuk gelişimi platformu olan Kidolog, 212 uzmanıyla anne – babaların gebelik öncesi/sonrası ile çocukların zihinsel ve fiziksel gelişiminde ihtiyaç duyabilecekleri konularda anında, online olarak uzman desteği sağlıyor.

Tüm anne - babaların ortak bir hedefi var: Bebeğine – çocuğuna en doğru yaklaşımla davranarak, ihtiyaçlarını gidermek, çocuğunu sağlıklı, mutlu ve başarılı bir geleceğe hazırlamak. Fakat dünya genelinde artan kaygı ve endişe düzeyine ek olarak, bebek – çocuk yetiştirme konusuyla ilgili çok fazla bilgi kirliliği de mevcut. Çocuk yetiştirmede ailelerin temel ihtiyacı olan doğru bilgi kaynağı uzmanlarıyla ebeveynlere bir çözüm merkezi olarak hizmet veren Kidolog, anne – babaların tüm adımlarında yanında yer alıyor.

15 Şubat 2021 tarihinde www.kidolog.com adresinde hizmete başlayan Kidolog, alanında yetkin, birbirinden tecrübeli 212 uzmanıyla 10 farklı alanda anne babalara ya da anne baba olmak isteyen adaylara danışmanlık hizmeti sunuyor. Diyetisyen, Çocuk Gelişimi/ Çocuk Gelişimi Uzmanı, Doula, Emzirme Danışmanı, Özel Eğitim Uzmanı, Fizyoterapist, Çocuk Psikoloğu/ Psikiolojik Danışman, Ergoterapist, Dil ve Konuşma Terapisti, Yetişkin Psikoloğu alanlarında danışmanlık hizmeti veren Kidolog, ebeveynlerin bebeklerine kavuşmasından 18 yaşına kadar geçen dönemde yaşanabilecek problemlerin önüne geçmenin yanı sıra, ebeveynlerin çocuk büyütme yolculuğunda alanında uzman isimler ile güvenli hissetmelerine de katkı sağlıyor.

Ebeveynlerin uzman desteği alma ihtiyacı hissettiğinde uzman/ uzmanlık alanı seçiminde zorluk yaşamaması amacıyla Kidolog, tüm uzmanların profillerinde videolar paylaşarak bu seçimi de kolaylaştırıyor ve ebeveynlere yol gösterici rolünü üstleniyor. Ayrıca ebeveynler herhangi bir ücret ödemeden ‘Uzmana soru sor butonu’ ile istediği uzmana soru sorarak küçük ve yazılı olarak çözümlenebilecek sorunlarına da yanıt bulabiliyor. Seans için ise o an çevrimiçi olmayan uzmandan müsaitlik talebi oluşturuluyor ve bu şekilde uzmana giden bildirim ile takvim güncellemesi yapılarak seanslara başlanabiliyor.

Kidolog.com, şu anda Türki Cumhuriyetler, İngiltere, Fransa, Hollanda gibi 18 farklı ülkeden Türkçe konuşan yüzlerce danışana hizmet veriyor. Kidolog hizmetlerine ek olarak uzman kadrosu tarafından oluşturulan, ebeveynlerin kolayca ulaşarak sorularına yanıt bulabileceği podcast ve video içerikleri de paylaşıyor.

Aralık ayı içerisinde İngiltere’de yerel ebeveynlere yönelik, yerel uzmanlar ile hizmete başlayacak olan Kidolog, 2022 yılı başlarında ise mobil uygulamasını hayata geçirecek.

TIKLA BORSADA DÜŞÜK KOMİSYONLA İŞLEM YAPMAYA BAŞLA

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

ETİKETLER :
YORUMLAR (0)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)