E-BÜLTEN

E-bültenimize abone olarak
en son bilgilere ve haberlere ulaşabilirsiniz.

Ana SayfaŞirket HaberleriKardemir'in bağlı ortaklığı Karçel Çanakkale Köprüsü'nün işlerini aldı---

Kardemir'in bağlı ortaklığı Karçel Çanakkale Köprüsü'nün işlerini aldı

Kardemir'in bağlı ortaklığı Karçel Çanakkale Köprüsü'nün işlerini aldı
22 Kasım 2019 - 15:14 www.borsagundem.com

Kardemir'in bağlı kuruluşu Karçel, 1915 Çanakkale Köprüsünün Ana Kablo Hattı Çelik Konstrüksiyon imalat işleri için Kwansoo ile sözleşme imzaladı

Kardemir bağlı kuruluşu Karçel A.Ş. Dünya’nın en uzun asma köprüsü olan 1915 Çanakkale Köprüsünün ana kablo hattı çelik konstrüksiyon imalat işleri için Güney Koreli Kwansoo firması ile  sözleşme imzaladı.

Kardemir'den yapılan açıklamada şu bilgiler verildi:

"Ülkemiz çelik konstrüksiyon sektörünün en köklü ve büyük  şirketlerinden biri olan bağlı kuruluşumuz Karçel A.Ş. Dünya’nın En Uzun Asma Köprüsü olan 1915 Çanakkale Köprüsünün Ana Kablo Hattı Çelik Konstrüksiyon imalat işleri için Güney Koreli Kwansoo firması ile  sözleşme imzaladı. Köprünün ana kablo hattına ait 1750 ton çelik  konstrüksiyon imalatı Karçel A.Ş. tarafından yapılacak. Bugüne kadar  ülkemizin dört bir yanında çok sayıda çimento ve şeker fabrikasının,  kara ve demiryolu köprülerinin, tersane, baraj ve santrallerin proje,  imalat ve montajını gerçekleştiren bağlı kuruluşumuz Karçel A.Ş.  geçtiğimiz aylarda 1915 Çanakkale Köprüsünün 500 tonluk Support Frame  imalatlarını da yaparak yüklenici firmasına teslim etmişti. Yurtdışında da çeşitli köprü projelerine imza atan Karçel, 920 metre  uzunluğundaki Sudan Hartum Al- Halfaia Nil Nehri Köprüsün 4.250 tonluk  çelik imalatlarını da gerçekleştirmişti."

TIKLA BORSADA DÜŞÜK KOMİSYONLA İŞLEM YAPMAYA BAŞLA

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

Son Değer: 3,03
En Yüksek: 3,10
En Düşük: 2,92
Değişim -1,94 %
FK: 0,00
PD / DD: 0,93
İşlem Hacmi 800.692.435
Toplam Adet: 267.651.109
Ağırlıklı Ort.: 2,99
ETİKETLER :
YORUMLAR (0)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)