E-BÜLTEN

E-bültenimize abone olarak
en son bilgilere ve haberlere ulaşabilirsiniz.

Ana SayfaYaşam-MagazinHavalar ısınmaya devam ediyor---

Havalar ısınmaya devam ediyor

Havalar ısınmaya devam ediyor
02 Temmuz 2020 - 15:05 www.borsagundem.com

Hava sıcaklıkları artmaya devam edecek, normallerinin 5-7 derece üzerinde seyredecek

Önümüzdeki bir haftalık süreçte ülkemizin, Basra Alçak basıncı sebebi ile sıcak havanın etkisinde kalacağı tahmin ediliyor. Kuzeydoğu kesimleri dışında yurtta yağış beklenmiyor. Doğu Karadeniz'in iç kesimleri ile Doğu Anadolu'nun kuzeydoğu kesimlerinde öğleden sonraları kısa süreli mevzi gök gürültülü sağanak yağış geçişleri görüleceği, diğer yerlerde havanın genellikle az bulutlu ve açık geçmesi bekleniyor.
Meteoroloji'den yapılan açıklamaya göre, yurdun güney, iç ve batı bölgelerinde mevsim normallerinin birkaç derece üzerinde seyreden hava sıcaklıklarının yarından itibaren önümüzdeki hafta ortasına kadar daha da artacağı ve mevsim normallerinin 5 ila 7 derece üzerinde seyredeceği tahmin ediliyor.
Üç büyük ilimizde beklenilen hava durumları ise Ankara'da önümüzdeki bir haftalık süreçte yağış beklenmiyor.
Havanın parçalı ve az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Hava sıcaklıklarının artarak mevsim normallerinin üzerinde seyredeceği, önümüzdeki bir haftalık süreçte en yüksek hava sıcaklığının 33 ila 36 dereceler arasında seyredeceği tahmin ediliyor.
İstanbul'da hafta sonundan itibaren önümüzdeki bir haftalık süreçte yağış beklenmiyor. Havanın parçalı ve az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Önümüzdeki bir haftalık süreçte en yüksek hava sıcaklığının 31 ila 34 dereceler arasında seyredeceği tahmin ediliyor.
İzmir'de de önümüzdeki bir haftalık süreçte yağış beklenmiyor.
Havanın az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. Hava sıcaklığının mevsim normalleri üzerinde olacağı ve en yüksek hava sıcaklığının 34 ila 37 dereceler arasında seyredeceği tahmin ediliyor.

TIKLA BORSADA DÜŞÜK KOMİSYONLA İŞLEM YAPMAYA BAŞLA

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

YORUMLAR (0)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)