E-BÜLTEN

E-bültenimize abone olarak
en son bilgilere ve haberlere ulaşabilirsiniz.

Ana SayfaYaşam-MagazinFenerbahçe'nin yıldız oyuncusuna şiddet suçlaması---

Fenerbahçe'nin yıldız oyuncusuna şiddet suçlaması

Fenerbahçe'nin yıldız oyuncusuna şiddet suçlaması
03 Mayıs 2022 - 15:38 www.borsagundem.com

Ümraniye'de birlikte yaşadıkları rezidansta sevgilisi Vesa Vllasaliu'yu darbettiği iddia edilen Fenerbahçeli forvet Mergim Berisha'ya uzaklaştırma kararı çıkarıldı.

Vesa Vllasaliu, avukatı aracılığıyla Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı'na başvurarak Fenerbahçeli forvet Mergim Berisha'dan şikayetçi oldu. Şikayet dilekçesinde Vllasaliu ile Berisha'nın 2021 eylül ayından beri beraber yaşadıkları ve normal şartlar altında gelecek ay evlenmeyi planladıkları ifade edildi.

Suç duyurusu dilekçesinde Berisha'nın Vllasaliu'ya şiddet uyguladığı ve birlikte yaşadığı Ümraniye'deki rezidanstan kovduğu öne sürüldü. Berisha'nın Vllasaliu'nun eşyalarına el koyduğu ve eşyalarını almasına müsaade dahi etmediği dilekçede belirtildi. Dilekçede Berisha'nın rezidansın güvenlik görevlilerine "Vllasaliu'yu siteye almayın" şeklinde talimat verdiği de ileri sürüldü.

KÜFÜR VE HAKARET DE VAR

Dilekçede, "Müvekkilin yegane gayesi faturaları dahi kendisine ait olan özel eşyalarını alıp karşı tarafla olan tüm ilişkisini sonlandırmaktır. Ancak müvekkilin şikayet edilen tarafından tekrar fiziki şiddete maruz kalma olasılığı kuvvetle muhtemeldir. Bunun yanında kendisi, vekil edene farklı şekilde küfür ve hakaret içeren söylemler kullanmaktadır" ifadeleri yer aldı, Berisha'nın Vllasali'yu tehdit ettiği söylendi.

Berisha'nın Vllasaliu'ya ait eşyalarını vermeyerek "Yağma" suçunu da işlediği öne sürülen dilekçede Vllasaliu'nun Berisha'dan şikayetçi olduğu belirtildi. Berisha hakkında soruşturma açılması ve uzaklaştırma kararı çıkarılması istendi.

2 AY SÜREYLE UZAKLAŞTIRMA KARARI

Anadolu 1. Aile Mahkemesi ise 'Ailenin Korunması ve Kadına Karşı Şiddetin Önlenmesine Dair Yasa' uyarınca Berisha'nın şiddet mağduru Vllasaliu'ya 2 ay süreyle şiddet, tehdit, hakaret, aşağılama ve küçük düşürme içeren söz ve davranışlarda bulunmamasına karar verdi. Berisha'nın 2 ay süreyle Vllasaliu'nın bulunduğu konuta ve iş yerine yaklaşmamasına da karar verildi.

KARARA  UYMAZSA 30 GÜN HAPİS CEZASI

Berisha'nın Vllasaliu'yu 2 ay süreyle iletişim araçlarıyla veya sair surette rahatsız etmemesine de karar veren mahkeme, Berisha'nın söz konusu kararların gereklerine uymadığının tespit edilmesi takdirde 3 günden 30 güne kadar zorlama hapis cezasına tabi tutulacağına da karar verdi.

Fenerbahçe'nin yıldız oyuncusu ameliyat oldu

Ünlü oyuncu İlyas Salman'a şok! 2 yıla kadar hapsi istendi

Yıldız oyuncu eski takımını satın aldı

Fenerbahçe Kulübü'nden zehir zemberek açıklama

Fenerbahçe: 2021-22 sezonu yarışla değil skandallarla anılacak

Taraftarın sevgilisiydi: Fenerbahçe 6 oyuncuyla yolları ayırıyor!

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

YORUMLAR (0)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)