E-BÜLTEN

E-bültenimize abone olarak
en son bilgilere ve haberlere ulaşabilirsiniz.

Ana SayfaŞirket HaberleriEmlak Konut'tan yeni 2 milyarlık ihraç ---

Emlak Konut'tan yeni 2 milyarlık ihraç

Emlak Konut'tan yeni 2 milyarlık ihraç
19 Mart 2019 - 09:13 www.borsagundem.com

Emlak Konut yeni bir borçlanmaya gidiyor. Nitelikli yatırımcıya 2.000.000.000 TL'lik ihraç için Halk Yatırım'ı yetkilendirilecek

Şirketimiz Yönetim Kurulu'nun gerçekleştirdiği 18.03.2019 tarihli toplantısında Sermaye Piyasası Kanunu Madde 31 tahtında, Şirketimizin Esas Sözleşmesi'nin "Borçlanma Sınırı ve Menkul Kıymet İhracı" başlıklı 7. maddesinin vermiş olduğu yetkiye istinaden Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş. nin, 2.000.000.000,-TL'na (ikimilyar Türk Lirası) kadar nominal değerde, farklı tür ve vadelerde bir veya birden fazla defada, Sermaye Piyasası Kurulu'nun (SPK) "Sermaye Piyasası Araçlarının Satışı Tebliği (II-5.2)" ve "Yatırım Kuruluşlarının Kuruluş ve Faaliyet Esasları Hakkında Tebliğ"inde (III-39.1) ("Tebliğler") tanımlanan nitelikli yatırımcılara ("Nitelikli Yatırımcılar") veya tahsisli olarak, halka arz edilmeksizin, Türk Lirası cinsinden satılmak üzere yurt içinde gerçekleştirilmesi planlanan Borçlanma Aracı ihraç işlemlerinde finansal danışman ve lider aracı kurum olarak yetkilendirilmesine imzalanacak sözleşmeler ve gerçekleştirilecek ihraç kapsamında gerekli tüm işlemlerin tesis edilmesi ve sözleşmelerin imzalanması konularında Genel Müdürlüğe yetki verilmesine karar verilmiştir.

Emlak Konut'tan KAP'a kredi açıklaması

 

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

YORUMLAR (0)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)