E-BÜLTEN

E-bültenimize abone olarak
en son bilgilere ve haberlere ulaşabilirsiniz.

Ana SayfaŞirket HaberleriDinamik Yatırım, teknolojik altyapısıyla yeni nesil yatırım ve yönetim stratejileri sunuyor ---

Dinamik Yatırım, teknolojik altyapısıyla yeni nesil yatırım ve yönetim stratejileri sunuyor

Dinamik Yatırım, teknolojik altyapısıyla yeni nesil yatırım ve yönetim stratejileri sunuyor
24 Kasım 2022 - 14:13 www.borsagundem.com

Dinamik Yatırım Menkul Değerler CEO’su Ayşin Erdem, "Teknolojiyi, her geçen gün değeri ve getirisi artan bilgiyle tamamlıyor, uzman kadromuzun bilgi ve tecrübesiyle taçlandırıyoruz” dedi.

Sahip olduğu 30 yılı aşkın geçmişi ve mevcut teknolojik altyapısıyla Dinamik Yatırım Menkul Değerler, yurtiçi ve uluslararası piyasalarda yatırım alternatifi sunuyor. Teknolojik altyapısıyla Dinamik Yatırım Menkul Değerler; gelişmiş işlem platformlarına, tüm anlık finansal verilere, piyasa analizlerine kolay, hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşabilmesini sağlıyor, hesap ve işlem kontrollerinin sade ve anlaşılabilir şekilde yapılabildiği bir platform imkânı tanıyor.

Türkiye’de aracı kurum sahibi tek kadın CEO Ayşin Erdem

Yarını okuyabilen bir ekiple çalışarak, yatırımcılarına en iyi alternatifleri, hızlı ve güvenli biçimde sunmayı amaçladıklarını belirten, Türkiye’de aracı kurum sahibi tek kadın olan Dinamik Yatırım Menkul Değerler CEO’su Ayşin Erdem, “Yeni nesil yatırım ve yönetim stratejileriyle, tüm paydaşlarını gözetebilen bir kurum olarak finansal piyasalarda yer almak ve yerini koruyabilmek vizyonuyla çıktığımız bu yolda teknolojiyi yatırım sürecinin her adımına dahil ediyoruz. Teknolojiyi, her geçen gün değeri ve getirisi artan bilgiyle tamamlıyor, uzman kadromuzun bilgi ve tecrübesiyle taçlandırıyoruz” dedi.

Sermaye Piyasası Kurulu tarafından denetlenen kurumda, yurtiçi organize ve tezgâh üstü piyasalar ile uluslararası piyasalarda hizmet verdiklerini vurgulayan Dinamik Yatırım Menkul Değerler CEO’su Ayşin Erdem, “Borsa İstanbul, VİOP, Foreks, yurtdışı piyasalarda hizmet veriyoruz. Sermaye Piyasası Kurulu tarafından geniş yetkili aracı kurum olarak yetkilendirildik. SPK, Masak ve bağımsız denetim kuruluşu tarafından düzenli denetime tabi tutuluyoruz. Bugün itibarıyla 32 milyon TL ödenmiş sermayemiz bulunuyor” ifadelerini kullandı.

“Yatırımcılarımızın da finansal bilgilerini arttırmayı amaçlıyoruz”

Daha etkin yatırım süreci için, kendilerinin olduğu kadar, yatırımcılarının da finansal bilgilerini arttırmayı amaçladıklarını aktaran Ayşin Erdem, “Finansal okuryazarlığa katkı sağlamak amacıyla her kitleye hitap eden Finanssever uygulamamız ile bilgiye, bilgiye erişime yatırım yapıyoruz. Portföy büyüklüğüne bakmaksızın, her yatırımcıyı ve her birikimi önemsiyoruz. Tüm yatırımcılarımızın beklentisini ve risk algısını analiz ederek portföyüne uygun teklifler veriyor, yurtiçi ve uluslararası piyasalarda yatırım alternatifleri sunuyoruz. Her yatırımcıya özel temsilci atıyor, yatırımcılarımızın olası tüm soru ve sorunlarına en hızlı çözümleri üretiyoruz” dedi.

Dinamik Yatırım bütçe açığını değerlendirdi

Dinamik Yatırım işsizlik rakamlarını değerlendirdi

Dinamik Yatırım sanayi üretimini değerlendirdi

Dinamik Yatırım'dan enflasyon değerlendirmesi

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

YORUMLAR (1)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)