E-BÜLTEN

E-bültenimize abone olarak
en son bilgilere ve haberlere ulaşabilirsiniz.

Ana SayfaGündemCHP Kütahya İl Başkanı Sarı istifa etti---

CHP Kütahya İl Başkanı Sarı istifa etti

CHP Kütahya İl Başkanı Sarı istifa etti
15 Mayıs 2019 - 02:54 www.borsagundem.com

Makbul Sarı, 24 Haziran seçimlerinin ardından sosyal medyada kendisine ve il teşkilatına yönelik saldırıları istifasına gerekçe olarak gösterdi

CHP Kütahya İl Başkanı Makbul Sarı, görevinden istifa ettiğini duyurdu. Sarı 24 Haziran seçimleri sonrasında sosyal medya hesaplarından şahsına ve il yönetimini hedef alan yıpratıcı saldırıları gerekçe gösterdi.

Sarı, konuyla ilgili açıklamasında, 24 Haziran seçimleri sonrasında sosyal medya hesaplarından şahsına ve il yönetimini hedef alan yıpratıcı saldırılar propagandalar yapıldığını ifade etti.

''Gelinen bu noktada göreve devam etmemin kendime, aileme ve partime zarar vereceği için istifa ettim''

Sarı, ''Gelinen bu noktada göreve devam etmemin kendime, aileme ve partime zarar vereceği düşüncesiyle görevimden il yönetim kurulu toplantısında yol arkadaşlarıma teşekkür ederek istifa ettim'' dedi.

Makamların gelip geçici olduğunu dile getiren Makbul Sarı, "Kütahya'da Cumhuriyet Halk Partisi'nin çeşitli kademelerinde mahalle, ilçe, il delegeliği, il yönetimlerinde il sekreteri, il başkanlığı görevlerinde bulundum.

Halen kurultay delegesiyim. Benim için CHP bir davadır. Bizim partimiz CHP bir dava partisidir. Bizim için makamlar, mevkiler muhakkak olabilir ama hepsinin sonu vardır. Biz makamlardan, koltuklardan bir şeyler almak için değil bir şeyler vermeye talip olanlarız. Mühim olan davamızın uğrunda memleketimize, partimize, partililerimize, yurttaşlarımıza, özellikle gelecek kuşaklara hizmet edebilmek bizim asli vazifemizdir" ifadelerini kullandı.

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

ETİKETLER :
YORUMLAR (3)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)
  • Ülkenin yüz karası chp15 Mayıs 2019 03:28

    Chp nin tek davası erdogan I kaybettirmek üzerine kurulmuş hdp ile gizli ortaklık sağ partiyle açık ittifak nerde kaldı sizin Atatürkçü Düşünce anlayışı tek derdiniz ülkeyi kaos a sürüklemek nerde bir hain var nerde bir hükümeti devir meye yönelik adım var orda chp

  • Poyraz15 Mayıs 2019 20:15

    Ülkenin yüzkarası fetocu barzaniye verdiğiniz 2milyar doları nasıl unuttun operasyon yaptırmadınız güvenlik ğüclerine

  • TURK15 Mayıs 2019 09:47

    ülkenin yüz karası varsa oda ATATÜRKE her fırsattta dil uzatmaya cüret edebilen senin gibi zihniyetindekiler belliki kurtuluş savaşında kendini yunana,ingilize teslim etmek için can atanlardan şuanda halen yunana ve ingilize irticada bulunabilirsin zira burası TÜRKİYE CUMHURİYETİ ve burası TÜRKLERİN yaşadığı memleket!!!!