E-BÜLTEN

E-bültenimize abone olarak
en son bilgilere ve haberlere ulaşabilirsiniz.

Ana SayfaGündemÇelik: Partimize dönük mesajları net şekilde okuyacağız---

Çelik: Partimize dönük mesajları net şekilde okuyacağız

Çelik: Partimize dönük mesajları net şekilde okuyacağız
02 Nisan 2024 - 18:20 borsagundem.com

AK Parti Sözcüsü Çelik "Kazanan demokrasinin gerçek sahibi olan vatandaşlarımız olmuştur. 31 Mart seçimlerinin partimize dönük olarak mesajlarını net şekilde okuyacağız" dedi

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, partisinin MYK toplantısı sonrasında açıklamalarda bulundu.

Çelik'in konuşmasından öne çıkanlar şöyle:

MYK'da tek gündem seçim sonuçlarının değerlendirilmesiydi. Milli iradeye sahip çıkanlara teşekkür ediyoruz. Cumhur İttifakı dayanışma gösterdi. Kazanan demokrasinin gerçek sahibi olan vatandaşlarımız olmuştur.

"PARTİMİZE DÖNÜK MESAJLARI NET ŞEKİLDE OKUYACAĞIZ"

Türkiye'yi yöneten unsur demokrasidir, sandıktır. Demokrasimiz bir kez daha seçim sayesinde güçlenmiştir. 31 Mart seçimlerinin partimize dönük olarak mesajlarını net şekilde okuyacağız.

Milletimiz arzu etmediğimiz sonuçları aldığımız yerlerde uyarılarda bulunmuştur. Bütün bunları değerlendirmeye başladık. Bu mesajı doğru bir şekilde almak için gayretimizi sürdürüyoruz. Milletin mesajını almak siyasi namusun gereğidir. AK Parti kurumları sorumluluğunu yerine getirecektir.

"BİZE NOT VERECEK YEGANE MERCİİ VATANDAŞTIR"

İtiraz hakkı, eleştiri hakkı, uyarı hakkı milletimize aittir. Bunu dinlemek de siyasi partilere aittir. Bize not verecek yegane merci vatandaştır. Sokağın sesini doğru şekilde dinleyeceğiz. Vatandaşımızın sesini dinleriz itirazımız olmaz. Milletimizin mesajı büyük bir nimettir yol gösterir.

YENİ ANAYASA AÇIKLAMASI

Yeni anayasa gelecek kuşaklara borcumuzdur. Bununla ilgili çalışmalar yürüteceğiz. İç ve dış politikada güçlü siyasete devam edeceğiz.

VAN'DA BELEDİYENİN AK PARTİ'YE GEÇMESİ

Bu konu il seçim kurulunun taktirinde olan bir konu. Gereken şartların yerine gelmemesi sebebiyle İl Seçim Kurulu böyle bir karar almış. Burada İl Seçim Kurulu yetkili. Konu hukuki bir konu.

Van'da belediye başkanlığı AK Parti'ye geçti

 

Yeni başkanların maaşları ne kadar olacak?

 

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

YORUMLAR (12)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)
 • E.g.04 Nisan 2024 02:53

  MESELA 3600 DİN İŞLERİ GÖREVLİLERİNE/EMEKLİLERİNE DE VERİLİP BİRÇOK BAKANLIK MEMURLARINA EMEKLİLERİNE VERİLMEMESİ SEÇİMLERİ ETKİLEMİŞ OLABİLİR Mİ?

 • acacu03 Nisan 2024 00:25

  Seçmen daha önce de mesajlar verdi, aldık mesajınızı dediniz ve bildiğinizi okumaya devam ettiniz. Bu saatten sonra kimse inanmaz sizlere.

 • İstanbul 02 Nisan 2024 23:17

  Sayın Ömer bey siz milletvekilleri maas asgari ücret yapın asagıdaki yazlar dogru yapın kaç yerden aliyorsunuz vatmi

 • Asuman 02 Nisan 2024 21:03

  Bu ülkede hayat yasan kisım milletvekilleri ve belediye başkan ve sendika başkanı ve oda baskanlar aldiniz maas helal mi soruyorum emekli 10bin maas emekli ne yapsın. Kredi kartı borç Allah Razi banklarda onlar veriyor parayı borç nede milletvekilleri nerede belediye başkanı nerde sendika başkanı nerede oda baskanlar önemli degil eni sonu da ölüm var

 • Ankara serhat 02 Nisan 2024 19:44

  Sayın baskanım sizden ricam milletvekilleri maaşlarını öğretmen maas geçmesin ve huzur hakları iptal olsun 2 yerde fazla maas iptal olsun ve emekli milletvekil maas iptal olsun ayni iş belediye başkanı içinde gecerli olsun milletvekili araçları iptal olsun söför ve koruma iptal olsun özel hastane iptal kendi yapsın hastane sigortası ve muhtar kaldırın fakir vatandaş yardim devlet tek kapıdan yapsın belediye degil kendi iş yapsın milletvekilleri yas siniri 55 olsun bazi sahislar devlet arabası geziyor iptal hep vatandaş tasarruf olsun diye biraz siz yapın Kul hakkı unutmayın ölum unutmayın kul hakkı unutmayın sayın milletvekilleri ve belediye başkan lar

 • Vts03 Nisan 2024 18:56

  Birde Suriyeliler gitsin artık yeter bıktık

 • Konya Ahmet 02 Nisan 2024 21:34

  Allah razı olsun güzel nerde buradan sesleniyorum milletvekilleri ve belediye başkan rahat rahat uyu varmi önce muhtar kaldırın dinimizde fakirin zenginler alacagi var ama zenginler fakirler den aliyor zenginler sesleniyorum 20 daire size yetmez 100 yapın ölünce rahat uyursun cocuklarinız ve esiniz ve akraba dua eder az olmüş diye belki ters dua eder neyse

 • Aynur02 Nisan 2024 20:48

  Nerde o günler maas zam hepsi elkerın yukarı kaldır hangı lider bunu yaparsa Allah razı olsun milletvekilleri ve belediye başkan maas belirlenmesi asgari ücret üzerinden yapın 1 tane milletvekili bulmazsın Sayın liderler hepsı rant benim esim lüks yasasın benim cocukları özel okulda okusun nerde ölüm var unutmayın

 • Vtdş02 Nisan 2024 20:37

  Helal olsun aynı benim düşüncemî anlatmışsın çok doğru

 • asena02 Nisan 2024 18:43

  memura verdiğiniz seyyanen zammı emeklilere vermezseniz daha çok toplantı yaparsınızzzzzzzzzzzz

 • Ayse 02 Nisan 2024 19:47

  Sayın milletvekilleri ve belediye başkan lar sizlerin maas 10 bin olsun emekli maaşı 70 bin olsun yapın bakalım sizlerin maas helal mi soruyorum

 • Bik02 Nisan 2024 18:40

  Mesaja bakılırsa; Yıllardır yönetenler zenginleşmiş, halk yoksullaşmış ki bu tablo çıkmış. Arjantin halkının 1/3 'ü devlet yardımıyla yaşıyor, Türkiye'de emekli maaşı ve devlet yardımıyla yaşayanlar nüfusun 1/3 'ü.