E-BÜLTEN

E-bültenimize abone olarak
en son bilgilere ve haberlere ulaşabilirsiniz.

Ana SayfaGündemBekir Bozdağ'dan 15 vekil eleştirisi---

Bekir Bozdağ'dan 15 vekil eleştirisi

Bekir Bozdağ'dan 15 vekil eleştirisi
22 Nisan 2018 - 19:08 www.borsagundem.com

Hükümet Sözcüsü Bekir Bozdağ, CHP ile İYİ Parti arasında gerçekleşen iş birliğini eleştirdi

Hükümet Sözcüsü Bekir Bozdağ 15 CHP’li milletvekilinin İYİ Parti’ye geçmesiyle ilgili sosyal emdya hesabından paylaşımlarda bulundu. Bozdağ, " CHP’nin son yaptığı rezaletin de hamakatin de zirvesidir. Allah bunlardan, CHP’lileri de, milletimizi de, devletimizi de korusun" dedi.

Bozdağ şu mesajları paylaştı:

Türk siyaseti, ahlak ve dürüstlük ile hep güçlendi; bundan sonra da ahlak ve dürüstlük ile güçlenmeye devam edecektir. Siyasetçileri milletin gönlünde ve seçim sandığında var eden de güçlü kılan da sahip oldukları ahlak ve dürüstlüktür.

Geçmişte HDP’nin başarısı için dua/destek olan CHP, bugün başkalarının başarısı için duadan ötesini yaptı.15 Milletvekilini partisinden istifa ettirip başka partiye transferini sağladı. Bu,siyasi ahlaksızlığın en yeni ve en son örneğidir; açık bir siyasi mühendisliktir.

Bu kirli ve ahlaksız icraatıyla CHP yönetimi, Cumhuriyetin kurucu partisi CHP’yi bir başka partiye stepne yapmıştır. Bu operasyon; geçmişte Güneş Motel de ve 28 Şubat sürecinde kurulmuş vekil pazarının 2018’de tekrarı anlamına geliyor mu?/gelmiyor mu? Ne dersiniz?

CHP yönetiminin ahlaktan, dürüstlükten uzak bu tutumu, bir aldatmadır, bir hiledir. Bu, adı konulmamış bir ittifaktır. Ama bu ittifak, ilkeler ittifakı değil, ilkesizler ve ilkesizlikler ittifakıdır. Bu ittifak, şeffaf, dürüst, ahlaki ve meşru bir ittifak değildir.

CHP ile İYİ Parti arasında anlaşma sağlandı

İlkeler ittifakı, şeffaf, dürüstçe, ahlaklı ve meşru bir biçimde hem de yasaya uyarak yapılır. Yasalar dolanarak, ahlak çiğnenerek, kirli pazarlıklarla büyük bir ilkesizliğe ve ahlaksızlığa imza atan partiler, şeffaf ve dürüstçe, yasal ve ahlaklı bir ittifakı niçin yapmıyor?

Eğer CHP ve malum müttefikleri; bu kirli ve karanlık pazarlıklarla, hileli, ahlaksız, dürüst olmayan ve ilkesiz yöntemlerle aziz Türk milletini aldatacaklarını sanıyorlarsa aldanıyorlar. Türk halkı, Kılıçdaroğlu’ndan da bu ilkesizliğe ve ahlaksızlığa imza atanlardan da akıllıdır.

CHP'li heyetle görüşen Akşener'den açıklama

Türk milletini aldatmak isteyenler, hep aldandılar; kendi hamakatlerini akıllılık zannedenler, kendi hamakatleriyle dün hep kaybetmişlerdir. Bugün de kendi hamakatlerini akıllılık zanneden CHP ve ortakları, milletimizin aklına ve basiretine toslayıp yine kaybedeceklerdir.

Cumhuriyet Halk Partisi yönetimi belli ki başarıdan, seçimi kazanmaktan ve iktidar olmaktan ümidini kesmiştir. Zira seçimde her parti kazanmak için plan yaparken ve mücadele ederken CHP, kazanmak üzerine değil de kaybettirmek için plan ve hesap yapıyor.

24 Haziran’da CHP’nin, iktidar olma hedefi de ümidi de yoktur. CHP yönetiminin tek derdi ve hedefi, Cumhurbaşkanımız R. Tayyip Erdoğan’a kaybettirmektir.

Cumhurbaşkanımız R. Tayyip Erdoğan karşıtlığı, CHP yönetimi ve bazılarının gözlerini kör etmiş, akıllarını başından almıştır. Düşmanlıktan gözleri göremez hale gelmiş ve akılları başından gitmiş olanlarla yol da yürünmez, seçim de kazanılmaz, iktidar da olunmaz.

YSK, seçime katılacak partileri açıkladı. CHP’nin payanda olduğu partinin. CHP desteği olmadan da seçime gireceği anlaşıldı. CHP’nin düşürüldüğü gülünç duruma ve eblehliğe bakar mısınız? Böylesine aciz bir CHP yönetimine, Türkiye emanet edilebilir mi? Elbette edilemez.

Kılıçdaroğlu yönetimi ve zekası, CHP’yi rezil etmekten başka bir icraatı bugüne kadar yapamadı, bundan sonra da yapamaz. CHP’nin son yaptığı rezaletin de hamakatin de zirvesidir. Allah bunlardan, CHP’lileri de, milletimizi de, devletimizi de korusun.

Mevcut CHP yönetiminin kendine de CHP’ye de hayrı kondur. Kendine hayrı olmayanların, milletimize de devletimize de hayrı olmaz. Allah bunlardan ve yol arkadaşlarından milletinizi de devletimizi de korusun. Tabii ki CHP’lileri evlecşyetle korusun.

CHP’yi oylarıyla ve destekleriyle yaşatan samimi CHP’liler; eminim ki CHP’nin kirli pazarlıkların ve siyasi ahlaksızlıkların üssü haline getirilmesinin de CHP’ye bu utancın yaşatılmasının da CHP’nin gülünç duruma düşürülmesinin de 24 Haziran’da sandıkta soracaktır...

Türkiye’nin yürüyüşünü, Kılıçdaroğlu da ona koçluk yapanlar da uluslarası güçler de işbirlikçiler de durdurmayacaktır. Türkiye ve Cumhurbaşkanımız, bütün şer ittifaklarına ve işbirliklerine rağmen Allah’ın yardımı, milletimizin duası ve desteğiyle yoluna devam edecektir.

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

YORUMLAR (17)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)
 • Evet 22 Nisan 2018 22:57

  Bu ittifakta şaşırtıcı bir durum yok. Gayet doğal. Hdp şu an sessiz ortak. Ses verirse Iyi nin zoruna gider. Her türden unsur var maazallah.

 • emeklıiiiiiiikkkkk22 Nisan 2018 22:22

  Neyini eleştiriyorzunuz siz yapınca yerli milli başkası yapınca ya bu nekadar bencillik insanı çatlatırsıniź gel benim karşımada şu milletin neler çektiğini anlatayım

 • ahmet akbey bursa keles 22 Nisan 2018 22:22

  anlasilan isine gelmemis akape li bekirin,bekir son cirpinislariniz tadini cikar,insaAllah meralcigimle kemal dayim sizi silip supurecek,gerci turkiyeye attiginiz kazigin faturasini 10 yilda zor oderler ama yine de memleketime hayirli olsun.t.c ilelebet yasayacaktir.

 • Ali bey22 Nisan 2018 22:16

  Ahlaksızlık kim yapıyor seçim akşamı göstereceğiz.. kandırıldık diyeceksiniz kim mi kandırdı? Devlet Bahçeli bu sefer..

 • Vatandaş22 Nisan 2018 21:37

  Bakarsın AKP dende SP ne 200 MV geçer ve panik seçim iptal edilir. Kumpas kuracağız diye gençlerin geleceğini bile düşünmediniz.

 • mete ayamaz22 Nisan 2018 20:35

  yuh yaaa utanmazlık diyor, bir aynaya bak be adam senin işin zor

 • kim kime dum duma22 Nisan 2018 20:29

  mhp de partiyi size verdi.

 • Bengin22 Nisan 2018 20:21

  Zorunuza mi gitti acı var mı sizin seçim sahtekarlıklarınız oldu mu sorun yok başkası yaparsa acı veriyor galiba.

 • Bika22 Nisan 2018 20:19

  TBMM tutanaklarında,"Bu ülkenin milli ve manevi değerlerine bağlı nesillerin yetişmesi için hizmetini yapıyor. Her şey de açık. Devletin denetimi gözetimi altında açık. Her şey göz önünde olan…" ifadeleriyle FETÖ'yü öven Bekir Bozdağ.

 • Amaç başka22 Nisan 2018 20:07

  Arkadaş siz de girin seçime diğerleri de girsin. Madem amaç ülkeye hizmet bırak senden iyi hizmet verecek parti varsa aday olsun. Sen de sevin. Yok sen daha iyi hizmet edeceksen buyur sen seçil. Ama amaç başka tabi memleket tarlaları olmuş, aman başkası gelmesin biz yiyelim. Doymadılar. Şu ülkede şu kokuşmuş siyaset değişmeli. Göz nuru çocuklarımıza yazık olacak.

 • Zühtü Korkmaz22 Nisan 2018 20:04

  Sen dahil tüm akp lileri yaptıkları usulsüz uygulamakarfan dolayı zor günler bekliyor. Ne ekerden onu biçersin

 • Yusuf Yıldız22 Nisan 2018 19:53

  Neredeyse yedi sülalenize saydıran Bahçeliye kendi söyleyemediğiniz seçim isteğini söyletirken ve iki gün içinde seçimi 18 ay öne çekerken yaptığınız farklı birşeymi? O kadar kişilik erozyonu yaşıyorsunuz ki ne dediğinizin farkında değilsiniz.hepiniz çamura düşmüş ama kendinizi altın sanıyorsunuz

 • PAZARCI22 Nisan 2018 19:53

  NE DÜRÜSTLÜĞÜ ALOOOO FETÖYÜ 2 SENE ÖNCE MET EDEN SANKİ BENİM DÜN ÖYLE BUGÜN BÖYLE SİZİN KADAR KIVIRTAN YOK BAHÇELİ SİZE BORUYU BAĞLAMIŞLAR YOLSUZLUK BORUSU DİYORDU NE OLDU ŞİMDİ SEN YAP İYİ ONLAR YAPINCA KÖTÜ AKLIMIZLA ALAY EDİYORSUNUZ BARİ BAŞARILAR DİLERİM DE MERTLİK OLSUN AMA NEGEZEEEER HANİ ERKEN SEÇİM YOKTU DÜNE KADAR NE OLDU ŞİMDİ.AKŞENERİ SEÇİME SOKMAMAK İÇİN HİLE HURDA SİZDEN BAŞKASI SANKİ BU VATANI DÜŞÜNMÜYOR AYIP VALLA

 • Hurdacı 22 Nisan 2018 19:52

  Anlaşılan akp nin canı acımış çalışmadıkları yerden geldi bu sefer . Hep yapmakla övündükleri yol göründü korku sardı

 • KILIÇ22 Nisan 2018 19:52

  ESKİDEN VEKİL PAZARLIGI OLURDU BİZ UNUTMUŞTUK CHP HATIRLATTI ACABA KAÇA BİTMİŞ ÖGRENSEK İYİ OLACAK BU CHP DE NE OYUNLAR VAR DAHA ÖGRENECEK ÇOK ŞEY VAR.

 • Hayırlı olsun 22 Nisan 2018 19:22

  Siz de Mhpyi yancı almadınız mı?Sizin yaptığınız ahlaklı,şerefli bir eylem de onların ki mi tukaka?Yav bırak ya,korkudan neredeyse birbirinizin boğazına sarılacaksınız.Çekilin bakayım oradan MUSTAFA KEMAL'in askerleri geliyor.Meydanı size bıraktı millet gördü gününü.

 • bir emekli 22 Nisan 2018 19:48

  geçen seçimdekiler gibi değilmi