Ana SayfaGündemİşte Adnan Oktar'ın el konulan 86 şirketi---

İşte Adnan Oktar'ın el konulan 86 şirketi

1 / 35
İşte Adnan Oktar'ın el konulan 86 şirketi
14 Temmuz 2018 - 13:44 www.borsagundem.com

Adnan Oktar grubuna yönelik olarak Mali Suçlar Araştırma Kurulu’nun (MASAK) raporu İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen soruşturma dosyasında yer aldı. MASAK raporuna göre, Adnan Oktar grubu, kâr amacı gütmeyen, dolandırıcılık amaçlı kurulan şirketler aracılığı ile defaatle karapara akladı. Hürriyet'ten Toygun Atilla'nın haberine göre, MASAK raporunun ardından Adnan Oktar grubuna ait 86 şirkete mahkeme tarafından el konuldu. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’nın Adnan Oktar grubu ile ilgili en önemli tespitlerinden biri de MASAK raporu oldu.

ETİKETLER :
YORUMLAR (6)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)
 • KIZILBAŞ MİLLETİNDENİM15 Temmuz 2018 23:58

  YAKIN ZAMANDA BİR ÇOK DİNİ GRUPLARA OPERASYONLAR YAPILACAKTIR.VE YAPILMALIDIR. ARTIK DEVLET BU TÜR AKIMLARIN KENDİSİNE AYAK BAĞI OLDUĞUNU GÖRÜYOR VE SÜNNİ DİNİ FARKLI ŞEKİLDE YENİDEN DİZAYN EDİLECEĞİ GÖRÜLECEKTİR.ARTIK HİÇBİRŞEY ŞAŞIRTMIYOR VE YAKINDA MENZİL YADA BAŞKA BİR DİNİ GRUP İSMAİLAĞA GİBİ DİNİ KULLANAN GRUPLARA OPERASYON YAPIKLIRSA ŞAŞIRMAM BU TÜR OPERASYONLAR SÜNNİ DİNİNİN GELECEĞİ İÇİN ÖNMELİ DİR.BU OPERASYONLAR SÜNNİ DİNİNİN BAĞIRSAKLARININ TEMİZLENMESİ SÜNNİ YURTAŞLARIN HUZURA KAVUŞMASININ YOLUNU AÇIYOR.BU TÜR DİNİ KULLANAN GURUPLARA OPERASYON SÜNNİ DİNİN GELECEĞİNİ AYDINLATIYOR.FETÖNÜN YAPTIĞINI ADNANACILARIN YAPTIĞINI GÖRÜNCE DİĞER DİNİ GURPLARIN YAPTIKLARINI GÖRÜNCE HALK BU OPERASYONLARA DAHA FAZLA DESTEK OLACAKTIR. YA HİZBULLAHIN YAPTIKLARINI HATIRLAYIN.

 • XxxX15 Temmuz 2018 23:49

  Şunu Kabul Etmek Gerekirki GÜZEL GİYİNİYORDU, GÜZEL KIZLAR ÇEVRESİNDEYDİ, GÜZEL BİR SOFRA DÜZENİ VARDI.DİNMİ DEDİN TÜM DİNLERİN KÖKÜ KAZINMADIKÇA BATAKLIK MİSALİ SİVRİ SİNEKLER HASTALIK YAYAMAYA DEVAM EDECEKTİR PEKİ SİVRİ SİNEĞİN SUÇU NE? BATAKLIK DURURKEN VE KURUTULMASI GEREKİRKEN.ADNAN OKTAR KENDİ BAŞINA MEYDAN OKUYAN BİR ADAMDI İSLAMİYET DENEN DİNİ KENDİNCE KENDİ EKOLÜNÜ YARATARAK TEMSİL ETTİ.GERÇEKTEN TEZ KONUSU OLACAK İLGİNÇLİKTE BİR DURUM.İNCELENMESİ GEREKİR.

 • okur15 Temmuz 2018 18:57

  haber için tşk ama neden bizi yoruyorsunuz bir sayfada verseniz ltf

 • KILIÇ15 Temmuz 2018 13:13

  BORSAYA YATIRIM YAPMAMIŞ KUYUMCULUK VE EMLAKÇILIK SEKTÖRÜNDE ODAKLANMIŞ BORSADA DOLANDIRICI PATRON AGIRLIKLI OLDUGU İÇİN BORSADAN UZAK DURMUŞ . :D

 • POLAT ALEMDAR15 Temmuz 2018 11:30

  bu adam sanki kadınları ve islamiyeti kullanarak ayrıca lüks genelev işletmeciliği ajanlık yaparak iyi vurgun yapmış fakat sonu kötü oldu adinin.bu ve bunları asacaksın ki bir daha kimse yapmasın.

 • ali14 Temmuz 2018 15:45

  genelev aş yokmu bu şirketini bi araştırın bakalım