E-BÜLTEN

E-bültenimize abone olarak
en son bilgilere ve haberlere ulaşabilirsiniz.

Ana SayfaGündemErdoğan'dan flaş operasyon açıklaması---

Erdoğan'dan flaş operasyon açıklaması

Erdoğan'dan flaş operasyon açıklaması
14 Ocak 2018 - 14:16 www.borsagundem.com

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Tokat İl Kongresi'nde Afrin operasyonuna ilişkin önemli açıklamalarda bulundu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Hüseyin Akbaş Spor Salonu’nda düzenlenen AK Parti Tokat 6. Olağan İl Kongresi’nde konuştu. Erdoğan, "Önümüzdeki günlerde güney sınırımızı terör örgütünden arındırma operasyonunu Afrin'le devam ettireceğiz" dedi.

İşte Erdoğan’ın konuşmasından satır başları:

İşte şimdi Amerika isimler değiştiriyor. “Suriye Demokratik Güçleri” Bunları artık yutmuyoruz. Gidin başka yerlere anlatın. İkide bir isim değiştirmek suretiyle Amerika bizi mi aldatacaksın? Ve açık ve net söylüyorum. Tüm batıya sesleniyorum. Terör örgütlerinin bir başka terör örgütüyle mücadelesine teşne hale getirilmesine fırsat veren ülkeler ikili ilişkilerimizi zedeliyor, bunu bilmeleri lazım.

Onun için terörist Gabar’da da teröristtir, Kandil’de Sincar’da Afrin’de de teröristtir. Birileri bu katil sürüleri arasında ayrım yapabilir. Ama Suriye’deki teröristleri de ülkemizdeki teröristleri de biz çok iyi biliyoruz. Ne dedim? Bir gece ansızın gelebiliriz.

“TÜRKİYE BU ŞER ŞEBEKELERİNİN TOPUNU BİRDEN MEZARA GÖMEBİLECEK İMKANA SAHİPTİR”

Geceler çok özgürlüklere gebedir. Onun için bizim gecelerimiz de bunlara çok gebe. Bizi izlesinler ve şu anda sınırlarımızdaki en ufak bir taciz bizim için atılması gereken adımların işaret fişeğidir. Ve kimi ülkeler resmi olarak terörist kabul ettiklerini meşrulaştırmaya çalışabilir. Ama bizim için terörist her yerde teröristtir. Türkiye bu şer şebekelerinin topunu birden mezara gömebilecek imkana sahiptir. Bak şimdi gelirken tepemizde ATAK helikopterlerimizi gördük. Bunlar bizim şu 15 yıllık iktidarımız döneminin şu anda ordumuza kazandırdığı yerli helikopterlerimizdir.

“GÜNEY SINIRIMIZI TERÖRDEN ARINDIRMA OPERASYONUNU AFRİN İLE DEVAM ETTİRECEĞİZ”

Önümüzdeki günlerde inşallah güney sınırımızı terörden arındırma operasyonunu Afrin ile devam ettireceğiz. Bu süreçte müttefiklerden beklentimiz aramızdaki köklü ilişkinin ruhuna uygun davranmaktır. Ne kadar gerçek, sahte olduğu ayan beyan ortaya çıkacaktır. Biz bölgede Amerika ile ortak çıkarlarımıza inanıyor, birlikte hareket edeceğimize inanıyoruz. Zira dönem Türkiye’ye destek olma dönemidir. Biz kendilerinden Türkiye’nin meşru çabalarına destek olmalarını bekliyoruz.

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

ETİKETLER :
YORUMLAR (6)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)
 • Emre 14 Ocak 2018 20:14

  Reisiniz de sizin arkanızda merak etmeyin 😂😂😂

 • Ömer’in adaleti 14 Ocak 2018 16:49

  Reis, Irak’ta Barzani’ye Suriye’de Yog ye ve diğer bölücü Kürt oluşumlara “bir gece ansızın gelebiliriz” “vurduk mu oturturuz” dedi,, dediğinizde yaptı her zanan.

 • Osmanlı ccc14 Ocak 2018 16:45

  Asrın llderi çok doğru zamanlamada doğru müdahaleker yaptı ypg yi işit ile özdeşleştirip terörist ilan etmekle. Yoksa YPG nın kurduğu yenş demokratik yönetim anlayışları çok kültürlün çok dilli özerk yapılar övme övülmeye devam edilecekti ve bu emsal yönetim Ortadoğu’nun başına bela olacaktı. Sen büyüksün Reis

 • Muhammed 14 Ocak 2018 16:42

  Büyük dünya llderi işi biliyor. Başkanlık yolunda Ülkücü ve Kemalist oyları almak için bu gerekiyordu. Yola devan

 • şahin karayılan14 Ocak 2018 16:41

  sen iste biz gönüllü savaşa gideriz baş komutan

 • KILIÇ14 Ocak 2018 15:54

  REİSİM CANIMIZLA MALIMIZLA ARKANDAYIZ TERÖR İLLETİNİN KÖKÜ KAZINMALI .