E-BÜLTEN

E-bültenimize abone olarak
en son bilgilere ve haberlere ulaşabilirsiniz.

Ana SayfaGündemTrump'ın avukatı o konuşmayı kaydetmiş---

Trump'ın avukatı o konuşmayı kaydetmiş

Trump'ın avukatı o konuşmayı kaydetmiş
20 Temmuz 2018 - 23:01 www.borsagundem.com

ABD'de FBI, Trump'ın avukatı Michael Cohen'in ofisinde, Cohen ile Trump arasında bir Playboy modeline susması için ödeme yapılması konuşmalarını içeren kayıt ele geçirdi. Konuşmayı avukat Cohen'in kendisinin kayda aldığı ortaya çıktı

ABD Başkanı Donald Trump'ın avukatı Michael D. Cohen'in playboy modeli Karen McDougal'a ödeme konusunda Trump ile yaptığı konuşmayı kayda aldığı ortaya çıktı. FBI'ın kaydı incelediği ifade edildi.

Susması için McDougal'a ödeme konusunun konuşulduğu kayıt, 2016 seçim kampanyası finansmanının legal kullanımı konusunda da tartışma yarattı.

AP'nin haberine göre, ajansa konuşan ve isminin gizli kalmasını isteyen konu hakkında bilgi sahibi bir kişi, konuşmanın Trump'ın başkan seçildiği 2016 seçimlerinden iki ay önce yapıldığını ve  ödemenin yapılmadığını iddia etti. 

Wall Street Journal gazetesinin seçimlerden önce yayınladığı habere göre ise Trump'ın yakın arkadaşı David Pecker’ın CEO’su olduğu National Enquirer dergisi, McDougal'a 150 bin Dolar ödemişti. Bu ödeme karşılığında 'hikayeyi' satın alan dergi haberi hiç yayınlamamıştı.

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

YORUMLAR (2)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)
  • Selim tanju21 Temmuz 2018 01:00

    Adnan in eline su dökemez

  • Yeni Türkiye 20 Temmuz 2018 23:52

    SARIKAFA çok sıkılınca deli dana gibi etrafa saldırıyor . Hatta SARIGELİN ide yokladı ama bir iş çıkmadı . Yoksa bu adam Adnancıların yeni hocası olmasın . Malum eskisi kodeste çürüyecek de ...