E-BÜLTEN

E-bültenimize abone olarak
en son bilgilere ve haberlere ulaşabilirsiniz.

Ana SayfaGündemTHY duyurdu! İngiltere seferleri durduruldu---

THY duyurdu! İngiltere seferleri durduruldu

THY duyurdu! İngiltere seferleri durduruldu
14 Mayıs 2021 - 19:03 www.borsagundem.com

Türk Hava Yolları tarafından yapılan duyuruda, Türkiye'den İngiltere'ye yapılacak olan uçuşların korona virüs önemleri kapsamında geçici olarak durdurulduğu ifade edildi

Türk Hava Yolları (THY) İngiltere otoritelerinin aldığı karar doğrultusunda Türkiye'den bu ülkeye yapılması planlanan seferleri kargo uçuşları hariç olmak üzere korona virüs önlemleri kapsamında geçici olarak askıya aldığını duyurdu.

AKTARMALARDA KISITLAMA YOK

Konuyla ilgili olarak THY'nin resmi internet sitesinden yapılan açıklamada şöyle denildi: Birleşik Krallık otoriteleri tarafından alınan kararlara istinaden 12 Mayıs 2021, 06:00'dan (GMT+3) itibaren geçici bir süreyle Türkiye çıkış - Birleşik Krallık varışlı uçuşlar (kargo hariç) yapılamayacaktır. Birleşik Krallık'tan Türkiye'ye ve Türkiye üzerinden aktarmalı olarak diğer ülkelere yapılacak uçuşlarımızda ise herhangi bir kısıtlama bulunmamaktadır. Karara ilişkin güncel bilgiler web sitemiz ve sosyal medya hesaplarımızdan yayınlanacaktır.

THY, koltuk kapasitesinde Avrupa’da lider

 

Türk Hava Yolları güvenlik gerekçesiyle Tel-Aviv seferlerini iptal etti

 

TIKLA BORSADA DÜŞÜK KOMİSYONLA İŞLEM YAPMAYA BAŞLA

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

ETİKETLER :
YORUMLAR (2)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)
  • Okie Dokie15 Mayıs 2021 01:01

    Artık çok geç. Hindistan varyantı ülkemize giriş yaptı bile çoktan.

  • Düşününce 14 Mayıs 2021 20:03

    Artık havayolu ticaretinin yavaş yavaş normale dönme süreci başlaması gerekir bence. Zaten 1 yıldır havacılık, ticari ve turizm sektörü normalleşmeyi bekliyor. Artık diğer ulkelerde vaka sayılarını kontrol etmeye başladılar. Ingiltere bu şekilde kendi ticaretini ve turizmini baltalıyor bana göre.