E-BÜLTEN

E-bültenimize abone olarak
en son bilgilere ve haberlere ulaşabilirsiniz.

Ana SayfaŞirket HaberleriGedik Yatırım’da E-Hesap aç, 300 TL’ye varan Hepsiburada Hediye Çeki kazan!---

Gedik Yatırım’da E-Hesap aç, 300 TL’ye varan Hepsiburada Hediye Çeki kazan!

Gedik Yatırım’da E-Hesap aç, 300 TL’ye varan Hepsiburada Hediye Çeki kazan!
08 Temmuz 2020 - 14:14 www.borsagundem.com

Çeyrek asrı aşkın tecrübesiyle sermaye piyasalarının en köklü kurumlarından olan Gedik Yatırım, kampanyalarına bir yenisini daha ekleyerek yatırımcılarına Hepsiburada hediye çeki kazanma imkanı sunuyor.

3 Temmuz - 30 Eylül 2020 tarihleri arasında https://sozlesme.gedik.com adresi üzerinden yeni E-Hesap açan ilk 10.000 yatırımcı, hesap açılışı ile birlikte 50 TL değerinde Hepsiburada hediye çekiye kazanacaktır.

Ek olarak Kampanya dönemi içerisinde E-Hesap açılışı gerçekleştiren ilk 5.000 yatırımcı, yatırım hesabı aylık ortalama bakiyeleri en az 20.000 TL olduğu durumda 100 TL, 100.000 TL aylık ortalama bakiyeleri olduğu durumda ise 200 TL değerinde Hepsiburada hediye çeki kazanacaktır.

Gedik Trader web veya mobil uygulamaları üzerinden 100.000 TL pay senedi veya VİOP işlem hacmi gerçekleştiren ilk 5000 yatırımcıya 50 TL değerinde Hepsiburada hediye çeki verilecektir.

Gedik Yatırım E-Hesap ile avantajlı komisyon oranları ve 1 yıl boyunca geçerli ücretsiz Karma Paket borsa verisi sizi bekliyor.

Gedik Yatırım E-Hesap, hisse ve VİOP işlemleri komisyon oranlarına ulaşmak için tıklayınız.

Hemen Ücretsiz Başvur!

TIKLA BORSADA DÜŞÜK KOMİSYONLA İŞLEM YAPMAYA BAŞLA

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.