E-BÜLTEN

E-bültenimize abone olarak
en son bilgilere ve haberlere ulaşabilirsiniz.

Ana SayfaGündemBahçeli'den AFAD'a 1 milyon TL bağış---

Bahçeli'den AFAD'a 1 milyon TL bağış

Bahçeli'den AFAD'a 1 milyon TL bağış
07 Şubat 2023 - 17:07 www.borsagundem.com

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, depremden etkilenen 10 ilde OHAL kararı alınmasını desteklediklerini söyleyerek depremle mücadele kapsamında AFAD'a 1 milyon liralık yardım yaptığını duyurdu.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, depremde mücadele kapsamında AFAD'a 1 milyonluk yardım yaptığını söyledi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, depremde mücadele kapsamında AFAD'a 1 milyonluk yardım yağtığını söyledi. Bahçeli, Twitter'daki hesabından yaptığı açıklamada, "Türkiye’miz büyük bir felakete maruz kalmıştır. Üzüntümüz tarifsizdir. Kahramanmaraş'ın Pazarcık ve Elbistan ilçelerinin merkez üssü olduğu şiddetli depremler vahim bir yıkıma neden olmakla birlikte yüreğimizi dağlamış milletimizi derinden sarsmıştır. Sayın Cumhurbaşkanımızın açıklamasına binaen; Anayasa'nın 119'uncu maddesi uyarınca 10 ilimizi kapsamak suretiyle üç ay süreyle OHAL ilan edilmiştir. Milliyetçi Hareket Partisi bu isabetli OHAL kararını kararlılıkla desteklemektedir" dedi.

Bahçeli, açıklamasının devamında, "Ayrıca şahsım adına depremle mücadele kapsamında AFAD'a 1 milyon liralık yardım yaptığımı, Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı'nın da kan bağışı başta olmak üzere her konuda destek ve yardımını sahada göstereceğini bu vesileyle açıklıyorum. Deprem felaketinde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Cenabı Allah'tan rahmetler niyaz ediyor, halen tedavi altında bulunan vatandaşlarımıza şifalar diliyorum. Başımız sağ olsun, vatanımız sağ olsun, milletimiz sağ olsun" ifadelerine yer verdi.

NATO’da bayraklar yarıya indirildi

 

5 siyasi partiden ortak bildiri

 

AK Parti Milletvekili Yakup Taş enkaz altında hayatını kaybetti

 

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

ETİKETLER :