E-BÜLTEN

E-bültenimize abone olarak
en son bilgilere ve haberlere ulaşabilirsiniz.

Ana SayfaŞirket HaberleriSparta & Co’dan önemli finansal danışmanlık---

Sparta & Co’dan önemli finansal danışmanlık

Sparta & Co’dan önemli finansal danışmanlık
25 Kasım 2020 - 13:27 www.borsagundem.com

Sparta & Co, Türkiye Bulut Sektörü’nün öncü şirketi Bulutistan’a, Ak Portföy Birinci ve İkinci Girişim Sermayesi fonlarından yatırım almasına aracılık yaptı.

Şirket birleşmelerinden satın almaya, şirket değerlemesinden halka arz danışmanlığına kurumsal finansman ve strateji hizmeti veren Sparta & Co'nun, Bulutistan’ın (ICT Bulut Bilişim A.Ş.), %25 payının, Ak Portföy Yönetimi A.Ş. Birinci ve İkinci Girişim Sermayesi Yatırım Fonu’na satışında şirketin münhasır finansal danışmanlığını yaptığı açıklandı.

Sparta & Co Kurucu Ortağı Taner Özarslan konu hakkında yaptığı açıklamada, “Dünya ticareti ve iş alışkanlıkları 2020 yılında Kovid-19 pandemisi sonrasında değişime uğramıştır. Gelecek yıllarda teknolojinin hayatımıza çok daha nüfus ettiğini göreceğiz. Bu dönemde Sparta & Co , Türkiye Bulut Sektörü’nün öncü şirketi Bulutistan’a, Ak Portföy Birinci ve İkinci Girişim Sermayesi fonlarından yatırım almasına aracılık etmekten memnuniyet duymuştur. Sparta & Co, Türk şirketlerinin stratejik veya finansal ortak bulması yolunda hizmetlerine gelecekte de devam edecektir.” dedi.

Borsa İstanbul'da rekorlar sürüyor

Bitcoin'de işlem hacmi rekoru

Borsalardaki yükseliş hız kesmeyecek

TIKLA BORSADA DÜŞÜK KOMİSYONLA İŞLEM YAPMAYA BAŞLA

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

YORUMLAR (2)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)