E-BÜLTEN

E-bültenimize abone olarak
en son bilgilere ve haberlere ulaşabilirsiniz.

Ana SayfaGündemMuharrem İnce: Benim gücüm 29---

Muharrem İnce: Benim gücüm 29

Muharrem İnce: Benim gücüm 29
01 Haziran 2018 - 20:58 www.borsagundem.com

İnce, "Bu iş bitmiş. Bursa'dan 9.sıradaki adaya sesleniyorum. Hazır ol, Ankara'dan evini tut. Muharrem Ağabeyim demişti dersin" dedi

Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce Bilecik mitinginin ardından Bursa'da halka hitap etti. Alandaki vatandaşların coşkusunu gören İnce, CHP’den 9.sıra milletvekili adayına seslenerek, “Bu iş bitmiş. Bursa’dan 9.sıradaki adaya sesleniyorum. Hazır ol, Ankara’dan evini tut. Muharrem Ağabeyim demişti dersin” dedi. İnce’nin bu sözleri alandan büyük alkış aldı.

“ŞEHİTLERİ BİLE BÖLDÜ”

Cumhurbaşkanı seçilmesi durumunda yapacaklarını da sıralayan İnce, “Seçilir seçilmez OHAL’İ kaldıracağız. Türkiye’de 81 milyon mahkemelere güvenecek. Demirden betondan köprü yapmak kolay ben gönüllere köprü yapıyorum. Senin yaptığın köprüden neden 114 TL’ye geçiyoruz? Bayram günü Demirel’in yaptığı köprüden bedava geçeceğiz de senin yaptığın köprüden neden parayla geçeceğiz? Şehitlerimizi bile böldü. 15 Temmuz şehitlerinin yakınları farklı sosyal haklara sahip, diğerleri başka haklara. Cumhurbaşkanı olduğumda sağ-sol yok. Hepinizin Cumhurbaşkanı olacağım. Erdoğan bana gariban cumhurbaşkanı adayı diyor. Ben insanları Türk Kürt diye ayırmadım. Alevi Sünni diye ayırmadım. Kadın erkek diye ayırmadım. Benim gönlüm zengin. Onun için dünyanın en zenginiyim ben” dedi.

“SÖZÜMÜN ARKASINDAYIM”

Verdiği sözlerin arkasında olduğunu ifade eden İnce, “Çiftçiye mazot 3 lira dedim. Esnafın borçlarını yeniden yapılandıracağım dedim. Gençlere 500’er lira gençlik ve cumhuriyet bursu alacaksınız dedim. Her yıl 10 bin öğrenci yurt dışına gidecek dedim. Bunlar benim ve kadromun sözüdür. Emeklilikte yaşa takılanlar, 30 sene prim ödemişsin. Sen gereğini yapmışsın. Şimdi devlet gereğini yapacak. Kamu ihale kanunu 180 kere değiştirdiniz. Niye? Bu ne demektir biliyor musunuz? Devlet 100 liraya yaptıracağı işi 200 liraya yaptırıyor” ifadelerini kullandı.

“EN BÜYÜK GÜÇ GENÇLER”

“Benim gücüm 29” diyen İnce, “29 ne biliyor musunuz? Türkiye’nin yaş ortalaması. Avrupa’da yaş ortalaması 40. Bundan büyük güç olur mu? Bu ülkenin en büyük gücü gençler. Onları iyi eğiteceğiz. Kindar nesil değil, ileriyi gören nesil yetiştireceğiz. Dindar nesil yetiştirilmesine hiçbir itirazım yok. O ailenin kararı. Ama asla kindar nesil olmaz. Bu vatana ihanettir” dedi.

TIKLA BORSADA DÜŞÜK KOMİSYONLA İŞLEM YAPMAYA BAŞLA

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

ETİKETLER :
YORUMLAR (9)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)
 • 8 Köşeli şapka01 Haziran 2018 22:40

  nerede şapka .öğretmen liği yapamayan cumhur başkanı nasıl olacak

 • rasim01 Haziran 2018 22:38

  yalancinin mumu yatsita kadar

 • vatansever01 Haziran 2018 22:14

  bir gun gelir ne oldugunuz su ustune cikar,altin semer vursalar yine degismessiniz........

 • Nihat02 Haziran 2018 00:02

  Anlamak adlı yorumcu, anlamaktan çok acizsin ya da tam bir alçaksın! Dışarıdan ve içeriden Türkiye Cumfuriyeti açık tehdit altında olduğunu anlamak ya da senin anlaman için ne olması gerekirdi? Fetocuların devlete sızması konusuna gelince eğer sol ya da statükocu derin devlet bu kadar hoş görüsüz olmasaydı bunlar da bu kadar dal budak sarmazlardı! Umutma Deniz Baykal ''seni asacağız, Menderes ten daha beter olacaksın'' Diyor du! Vural Savaş lar vs. 28 şubat ın perişan ettiği insanlar ve krizler. Bu durumda ister istemez bunlara yol ve fırsat verildi! Sonuç olarak bunlar son derece alçak ve kahpe çıktı! Kimse burada tiyatro oynamıyor. Senaryo yazmıyor. Bu alçaklara destek vermekten imtina etmeyen kim? Pkk ya örtülü destek veren kim? Onun için mugalatayı bırak! Gerçekleri görmeye bak.

 • anlamak01 Haziran 2018 22:40

  ne yapabilir mesela? fetoyu kozmik odaya mi sokar? kpss sorularinin calinmasina göz mü yumar ve binlerce fetocu devlete mi sizar? harp akedemisinde kayirma ile iceriye fetocularimi doldurur? komutanlari içeriye mi atar? tüm dünyadan yatirim ister, gelirler yola betona gömer parayi, ciktiklarinda da bunlar dis güçler mi der? arazilari satar araplara? her ihaleyi yandaslarina mi verir? devletin taşınmaz mallarını çok ucuza yandaslarina verebilir mi? hukuk, medya, heryeri elemi geçirir? dolari 2 den 4.6 ya mi yükseltir, benzini 7 lira mi yapar? ne yapabilir daha kötü?

 • Nihat01 Haziran 2018 21:40

  Bunca tahsil ve eğitimi meydanlarda palavra atmak için mi aldın?

 • Metin01 Haziran 2018 21:24

  Muharre hayellere dalma sok olursun sora

 • KILIÇ01 Haziran 2018 21:14

  SAYIN İNCE SENDEN ÖNCEKİLER YENİLGİDE TÜRKİYE ŞAMPIYONU OLDU ATALRIMIZ BÜYÜK LOKMA YE BÜYÜK LAF KONUŞMA DEMİŞ .SEN MEKTEP GÖRMÜŞ SİYASETCİSİN. :| 8-)

 • abidik gübüdik01 Haziran 2018 21:11

  Bu hükümet ayırdımı hazımsızlıgınızdan kendi kendinizi ayırdınız.Tanımadıgımız bir zihniyetsiniz sanki geçmişte gördük.