E-BÜLTEN

E-bültenimize abone olarak
en son bilgilere ve haberlere ulaşabilirsiniz.

Ana SayfaGündemEmekli generalin kızı da o tuzağa düşmüş!---

Emekli generalin kızı da o tuzağa düşmüş!

Emekli generalin kızı da o tuzağa düşmüş!
14 Ağustos 2019 - 09:15 www.borsagundem.com

Kızı Server Görkem Erdoğan, Adnan Oktar Suç Örgütü operasyonunda tutuklanan emekli General Mehmet Yılmaz Erdoğan: Kızımız elimizden kayıp gidiyordu, ama bir şey yapamıyorduk.

Eski Hava Kuvvetleri İstihbarat Başkanı Tümgeneral Mehmet Yılmaz Erdoğan'ın Adnan Oktar Suç Örgütü'nün mağduru olduğu ortaya çıktı. Emekli Tümgeneral'ın kızı Server Görkem Erdoğan ile ilgili çarpıcı ifadesi örgüt hakkında hazırlanan iddianameye yansıdı. İfadede bir babanın bu suç örgütüne karşı çaresizliği yer alıyor.

Erdoğan'ın müşteki olarak iddianameye yansıyan ifadesi şöyle:

Kızım 1982 doğumlu. Londra'daki ataşelik görevinden ötürü kızım lise eğitimini İngiltere'de tamamladı ve City of West Minister Üniversitesine girdi. 2000'den itibaren eğitimi nedeniyle İstanbul'da yaşamaya başlamıştı.

Kızım eskiden bizi en az haftada bir kez mutlaka arar, yanımıza gelir. Eşim de sıklıkla İstanbul'a kızımın yanına giderdi. Fakat 2007'den itibaren bizi aramamaya, yanımıza gelmemeye ve bizim de onun yanına gitmemizi istememeye başladı. Kızım en sonyanımıza 2008'de Adana'da görevli olduğumda geldi. Bir daha hiç gelmedi. Biz yine de onun yanına gidiyorduk.

ANLATTIM AMA BENİ DİNLEMEDİ

2010'dan itibaren fiziksel görünümü de değişmeye başlamıştı. Saçı açıktı fakat kolları vs. kapalıydı. Adeta paçavra gibiydi. Kızımızın bir tarikata girmiş olabileceğini düşündük. Kızım bize Adnan Oktar'ın sohbetlerine katıldığını söyledi. Ben de Adnan Oktar örgütünün örgütsel reflekslerini bildiğim için kızıma tedbir alabilmesi amacıyla bazı bilgiler verdim: Adnan Oktar'ın fiili livata eyleminde bulunduğu, yanına aldığı kadınları cariye olarak kullandığı ve onları her türlü maddi ve manevi olarak sömürdüğü gibi hususları kızıma anlattım. Kızım bize "Böyle şeylere inanmayın. Ben Adnan Hoca ile beraber cennete gideceğim" dedi.

YANINDA ÖRGÜTTEN BİRİ VARDI

Kızımız adeta elimizden kayıp gidiyordu bunu hissetmeye başladı. Kızımız biz geldiğimiz zaman da bize çok soğuk davranıyordu ve bunu hissettiriyordu. 2011'den sonra kızımız ile görüşmelerimiz artık evde olmamaya başladı. Nerede ikamet ettiğini dahi bilmiyorduk. Fenerbahçe Ordu Evi, Harbiye Ordu Evi ya da bir AVM'de gerçekleşiyordu ve yanında mutlaka Adnan Oktar örgütünden olduğunu düşündüğümüz 1 kişi konuşmalarımıza şahitlik ediyordu. Kızım tuvalete bile yanındaki kişiyle birlikte gidiyordu.

Kızım kardeşinin 2015'deki nişanına ve 2016'daki düğün törenine katılmadı. Eşim belki kızını görebilme ihtimaliye A9 TV izliyordu. Kızımı A9 kanalında saçları kazınmış vaziyette gördük. Adnan Oktar'ın ceza verdiği kızların saçlarını kazıttığını basından öğrenmiştik. Kızımızın ailesinden bu kadar uzaklaşması benim ve eşimi psikolojik buhrana uğratmıştı. Kızımız elimizden kayıp gidiyor bir şey yapamıyorduk.

ETKİN PİŞMANLIKTAN VAZGEÇİRDİLER

11 Temmuz 2018 günü bu örgüte yapılan operasyonu medyadan öğrendiğimiz zaman ailece çok mutlu olduk. Ancak kızımızla ilgili ne olacağına dair endişelerimiz vardı. Fakat en azından artık kızımızın Adnan Oktar isimli şahsın kontrolünde değil de devletimizin güvenli kollarında olduğunu bilmek bize güven veriyordu. Başlangıçta kızımız etkin pişmanlık hükümlerinden yararlanma konusuna meyilliydi. Ancak örgüt tarafından gönderilen avukatlar ve koğuş arkadaşlarının da etkisiyle vazgeçti. Adnan Oktar ve onun liderliğini yapmış olduğu örgüt bizi ve yakın çevremizi büyük manevi zarara uğrattı. Bu sebepten ötürü Adnan Oktar'dan ve onun liderliğini yaptığı örgütten şikayetçiyim." (Sabah)

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

ETİKETLER :
YORUMLAR (5)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)
 • eee15 Ağustos 2019 09:13

  işin ciddi yanına bakınca. AŞK ile kandırılıyor, saf ve temiz duygularla, aşk yaşadığını sanan, ingi gördüğünü hisseden, aynı arkadaş grubunda yapmacık bir hayal dünyasına çekilen kişiler, böyle örgütlerde gözlerini açıyor. ama iş işden geçmiş oluyor. normal hayat, mutlu bir aile ve çocuk hayal ederken,şahaşahalı bir terör grubunun mensubu olup, hayattan umudunu kesiyor.Din sonsuz uydurmalarla sonsuz itaati baskılıyor. Zİhin kendini teslim edene kadar din ve müslümanlık baskısı ile zihin kandırılıyor.Mantık işlerliğini yitire biliyor. Herkesin bi açığı var çünkü, kimi din adına, kimi cennet adına, kimi bol para, kimi şahaşahalı yaşam, kimi cinsel arzular kimi zengin olma arzusu, vb. bu gruplar asla bitmez. adı değişir.

 • : )15 Ağustos 2019 09:09

  Bözle grıplar çılgıların, kafam basmıyor anlamıyorum, eski kafayım diyenlerin baş edeceği örgüt olmuş. tatlı dil hukuk felan filan zor yani... ne bu yahu ? adam yapacağını yapıyor, hiç bir devlet kurumu işler olamıyor, çünkü DİN VE DİN ADAMLIĞI ARKASINA sığınıyor bu gruplar. hukuk dik karşısında asla diz çöktürülmemeli sonucu işte bu

 • Yorum14 Ağustos 2019 22:42

  Adnan böyle kişileri bilgi taşısın diye kullanmıştır askeriyenin önemli bilgilerini

 • Veri14 Ağustos 2019 16:42

  Saydığı orduevleri beş yıldızlı otellerden daha lüks, sadece bunlar vatan evladı...

 • yagız14 Ağustos 2019 14:03

  bu masallarla gazeteleri dolduruyorlar