E-BÜLTEN

E-bültenimize abone olarak
en son bilgilere ve haberlere ulaşabilirsiniz.

Ana SayfaGündemBomba kulis! Erdoğan'dan Davutoğlu için sert sözler---

Bomba kulis! Erdoğan'dan Davutoğlu için sert sözler

Bomba kulis! Erdoğan'dan Davutoğlu için sert sözler
24 Mayıs 2016 - 09:34 www.borsagundem.com

Abdülkadir Selvi, bugünkü yazısında Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Başbakan Davutoğlu arasındaki gerilimden çarpıcı bir ayrıntı aktardı.

Hürriyet gazetesi yazarı Abdülkadir Selvi, ikili arasında yaşanan krize dair ilginç bir kulisi köşesine taşıdı.

AK Parti kulislerini yakından takip eden Selvi, iplerin koptuğu 29 Nisan'daki AK Parti MKYK toplantısı öncesi yaşananları okurlarıyla paylaştı.

İÇERİDEN BAKILINCA ERDOĞAN DIŞARIDAN BAKILINCA ERDOĞAN

"Dış politikada, dışarıdan bakılınca Türkiye Cumhuriyeti adına tek muhatabın Cumhurbaşkanı Erdoğan olduğu, içeriden bakılınca da genel politikaları dış politika önceliklerini Erdoğan’ın tayin ettiği bir süreç.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, iplerin koptuğu 29 Nisan MKYK’sından kısa bir süre önce bir ortamda Davutoğlu hakkında, “Ben Suudi Arabistan’a gidiyorum. 15 gün sonra Suudi Arabistan’a gidiyor. Ben Amerika’dan dönüyorum 15 gün sonra Amerika’ya gitmeye kalkışıyor” demişti.

Davutoğlu son imzayı o vakıf için attı

Tek adamlık mı olacak? Bu tanıma tepki gösteriliyor. Onun yerine, ikili yapı ortadan kaldırılacak tanımı tercih ediliyor. Dışarıdan bakılınca Erdoğan görünecek, içeriden bakılınca da Erdoğan görünecek.

 Hükümet kurma görevini devralan Binali Yıldırım yeni süreci, “Söz üstüne söz değil taş üstüne taş koyma zamanıdır” diye tarif etmişti. Yatırımı, kalkınmayı, büyümeyi hedef alan icra ve inşa hükümeti."

Abdulkadir Selvi'den Berat Albayrak iddiası

 

TIKLA BORSADA DÜŞÜK KOMİSYONLA İŞLEM YAPMAYA BAŞLA

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

YORUMLAR (5)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)
 • başarı buysa24 Mayıs 2016 21:27

  sağlam ekip geldi, yiyici şebeke. yolları yap kır yeniden yap malı götür. toki arsaları peşkeş çeker.köprüler yollar para basar, emeklilik paraları yenir, bireysel emeklilik zorunlu hale gelir. hastane, okullar satılır. İşte al sana ekonomi.

 • ÖZ-ÖZ24 Mayıs 2016 13:05

  İçi de siz, dışı da siz zaten.

 • baturayersin24 Mayıs 2016 11:24

  allah sonumuzu hayırlı eylesin bu ülkeyi paylaşamadılar Osmanlıda kardeş kavgaları boşunu çıkmadı

 • ESKİYE DÖNMEYE BAŞLAMIŞTIK24 Mayıs 2016 11:15

  EĞER CUMHURBAŞKANI ZAMANINDA MÜDAHELE ETMESE DAVUTOĞLU ÜLKEYİ ESKİYE O SIKINTILI DÖNEMLERE GÖTÜRECEKTİ.DAVUTOĞLU GÖREVİ DEVRALDIĞINDAN BERİ PİYASA DEVAMLI GERİYE DOĞRU GİTMEYE BAŞLAMIŞTI.DAVUTOĞLU İYİ ADAM HAS ADAM AMA TÜRKİYEYİ YÖNETMEK ABD Yİ YÖNETMEK GİBİ DEĞİLDİR.BURADA CUMHURBAŞKANIYLA SÜRTÜŞME PİYASAYI ALLAK BULLAK EDER,FAİZLERİ FIRLATIR VE ÜLKEMİZ KAYBEDER.YİNE YABANCILAR VE İÇİMİZDEKİ HAİN BEYAZ TÜRKLER KAZANIRLAR.HALK KAYBEDER.TAM ZAMANINDA GÖREVİ TESLİM ETTİ.ÜLEMİZİN VERİLMİŞ SADAKASI VARMIŞ.

 • Nur24 Mayıs 2016 09:49

  Davutoğlu hukuku uygulamış. Tayyip uygulamamış. Allahım sen bizi kurtar.