E-BÜLTEN

E-bültenimize abone olarak
en son bilgilere ve haberlere ulaşabilirsiniz.

Ana SayfaEmtia ve Döviz PiyasalarıBitexen’den Ripple'daki Airdrop'a tam katılım---

Bitexen’den Ripple'daki Airdrop'a tam katılım

Bitexen’den Ripple'daki Airdrop'a tam katılım
03 Aralık 2020 - 13:35 borsagundem.com

Türkiye’de en fazla dijital varlığı bünyesinde bulunduran ve blokzincir teknolojisinde öncü role sahip Dijital Varlık Alım Satım Platformu Bitexen’den önemli bir hamle: Bitexen, Ripple (XRP) sahiplerine özel SPARK Token dağıtımını destekliyor.

Bitexen Teknoloji A.Ş.’nin blokzincir teknolojisinde öncü role sahip, önemli yazılım ürünlerinden biri olan Dijital Varlık Alım Satım Platformu Bitexen, Ripple (XRP) sahibi kullanıcılarına SPARK Token vereceğini duyurdu. Bitexen’den yapılan açıklamaya göre; Bitexen platformunda Ripple (XRP) yatırma ve çekme işlemleri 11 Aralık 2020 tarihinde saat 12.00 itibariyle durdurulacak. Ardından 12 Aralık 2020 saat 03.00'da, kullanıcıları tarafından tutulan bütün Ripple (XRP)'ların anlık bakiye kaydı alınacak ve bu bakiye kaydına göre dağıtımlar gerçekleştirilecek.

Konuyla ilgili konuşan Bitexen Teknoloji A.Ş. CEO'su Yahya Tuğyan Erdem, “Dünyada sayılı borsanın uyguladığı Ripple (XRP) sahiplerine özel SPARK Token dağıtımına Bitexen platformumuzla biz de dahil olduk. Sektörün öncü şirketlerinden biri olarak kullanıcımıza fayda sağlayacak hamleleri yeni yılda da hayata geçirmeye devam edeceğiz.” diye konuştu.

Ripple Şirketine ait XRP dijital varlığının son zamanlarda yeni trendlerden birisi olan merkeziyetsiz finans (DeFi) adapte olmasına aracılık eden SPARK, tamamen ücretsiz olarak XRP sahiplerine dağıtılarak saniyede yüzlerce işlemi çok ucuza gerçekleştirebilen Ripple ağının test edilmesini sağlayacak. SPARK, Ethereum ağı üzerinde çalışarak diğer merkeziyetsiz finans projeleri ile de bağlantı içinde olmasını sağlayacak. Böylece hızlı işlem kapasitesi ve SPARK ağının kullandığı Avalanche mutabakatı birleşerek merkeziyetsiz finansa açılacak.

Bitexen Teknoloji A.Ş. Hakkında

2018 yılında İTÜ ARI Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi’nde kurulan Bitexen Teknoloji A.Ş., geliştirdiği yenilikçi teknolojilerle, Türkiye’de FinTek sektörünün öncü şirketleri arasında yer alıyor. Türkiye’nin ilk milli Coin’i olan EXEN Coin’i sektöre sunan şirket, Türkiye’nin en geniş ürün çeşitliliği ve işlem imkânı sunan Dijital Varlık Alım Satım Platformu Bitexen ile kullanıcılarına hizmet veriyor.

Neden Exencoin

Bitcoin mi, EXEN Coin mi?

Türkiye’nin ilk milli Coin’i EXEN’de hedef büyük, talep de...

 

 

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

YORUMLAR (0)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)