SON DAKİKA

Sorun Yanıtlayalım

Hisselerle ilgili sorularınızı sorun, yanıtlayalım Hemen Soru Sor

Sorun Yanıtlayalım Yandaki formu doldurarak istediğiniz, merak ettiğiniz hisse hakkında soru sorabili/assets/bg/site/rs/iniz.

Ana SayfaYatırımcı MasasıDÖNÜŞÜM PROJELERİ SEKTÖRÜN UMUDU-
SORU : Batı Çimento’da iniş çıkışın sebebi nedir? Bundan sonra süreç teknik olarak nasıl çalışır? Bizleri aydınlatabilirseniz memnun olurum. Gönderen : Misafir06.08.2014, 16:42

2014 yılının ilk çeyreğinde kârını kayda değer oranda artıran firmalardan birisi de Batı Çimento oldu. Şirketin kârını artırmasında gerçekleşen brüt satışlardaki artışın etkili olduğu gözlenmekte. Dönüşüm projeleri hayat buldukça çimento sektöründe yer alan firmaların da bu döngüde payına düşen oluyor ve doğal olarak bu firmaların kârına olumlu yönde yansıyor. Bolu Çimento’nun fiyatına bakıldığındaysa Mart 2014’ten bu yana yükseldiği gözlenmekte. Kuşkusuz hissenin fiyatı piyasadaki genel satış dalgasına bağlı olarak olumsuz yönde etkileniyor. Buna bağlı olarak fiyatın destek seviyelerine yaklaştığı gözlenmekte. Teknik olarak fiyatın destek seviyesinin altına kayması halinde 6,40 TL’ye kadar gerilemesi söz konusu olabilir.

BATI ÇİMENTO BTCIM

Alış0,00

Satış4,24

Gün İçi En Düşük3,69

Gün İçi En Yüksek4,32

PD/DD1,53

FK0,00

Fiyat4,24

Değişim7,89%

Hisseyi İncele

ÇOK YORUMLANAN HİSSE SORULARI