E-BÜLTEN

E-bültenimize abone olarak
en son bilgilere ve haberlere ulaşabilirsiniz.

Ana SayfaKulisYusuf Teker’in hesapları kilitlendi---

Yusuf Teker’in hesapları kilitlendi

Yusuf Teker’in hesapları kilitlendi
26 Kasım 2019 - 13:06 www.borsagundem.com

Hakkında çok sayıda manipülasyon dosyası olan Yusuf Teker ve Ankaralı Muzo bir kez daha yakayı ele verdi.

BORSAGUNDEM.COM / KULİS HABER

Borsa İstanbul (BİST) küçük yatırımcıları korumak adına borsanın en azılı isimleri olarak bilinen Yusuf Teker ve Muzaffer Ersoy’un hesaplarını kilitledi. Dün KAP’a yapılan açıklamada Verusa pay piyasasında gerçekleştirilen işlemler nedeniyle Doğan Gökesme, Kayalıoğlu Orman Ürünleri, Bedi Uğur Havare ve Muzaffer Ersoy’un hesaplarına Brüt Takas başta olmak üzere tüm tedbirler uygulandı. 17 Ekim tarihli SPK bülteninde de VERUS hisselerindeki 'piyasa dolandırıcılığı' niteliğindeki işlemleri sebebiyle Umutcan Havare ve Ahmet Yüksek hakkında Cumhuriyet Başsavcılığı'na suç duyurusunda bulunulmuştu.

Verusa Holding hissesinde bir şirket ve 3 isme tedbir getirildi

YUSUF TEKER’İN AKRABALARI

Bedi Uğur Havare ismi borsa çevrelerine yabancı ancak Yusuf Teker’e oldukça yakın! Akrabası olarak biliniyor. Havare’nin yanı sıra yukarıdaki isim ve hesapların önemli bir kısmının Yusuf Teker tarafından kullanıldığı iddia ediliyor. SPK, piyasa dolandırıcı niteliğindeki işlemleri yargıya taşıdığı için yakında tüm gerçeklerin ortaya çıkması bekleniyor.

YABANCIYA SARDIRAN MUZO ENSELENDİ!

Bu arada son dönemde borsanın azılı isimleri arasına girmeyi başaran Muzaffer Ersoy da "Ankaralı Muzo" olarak tanınıyor borsa çevrelerinde. Hesabı kilitlenen isimlerden biri de Ankaralı Muzu. İddialara göre Yusuf Teker’in yanında yabancıya sardırma işini yapan isimlerden biri olarak biliniyor Muzo.

YASAK GELEN ŞİRKET DE ADANA’DA FAALİYET GÖSTERİYOR

Son dönemde çok sayıda hesabı yönetmeye başladıkları konuşulan bu isimlerin borsada birçok hisseye kısa vadede yüzde 100’ün üzerinde prim yaptırdıkları ancak SPK ve Borsa İstanbul’un kararlarıyla büyük panik yaşamaya başladıkları söyleniyor.

İlk ismi Tuana Tekstil Emlak Danışmanlık Medikal Petrol Ürünleri olan daha sonra ismi Kayalıoğlu Orman Ürünleri olarak değiştirilen şirketin merkezi ise Adana’da. Yani Yusuf Teker ve yakın akrabası Uğur Havare’nin yaşadığı ilde.

Naturel Enerji hisselerinde büyük operasyon!

Yusuf Teker kimlerin hesaplarını kullanıyor?

Yusuf Teker garibanları ve yatırımcıları nasıl mağdur ediyor

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

Son Değer: 20,50
En Yüksek: 20,54
En Düşük: 20,40
Değişim 0,29 %
FK: 23,31
PD / DD: 4,97
İşlem Hacmi 3.567.671
Toplam Adet: 174.202
Ağırlıklı Ort.: 20,48
YORUMLAR (12)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)
 • tekerlek25 Aralık 2019 01:25

  bize madalya takılması lazım biz olmasak yatırımcı yıllarca hisse çıksın diye bekler patron mal satmak için bekler yaptığım hisselerde fiili dolaşımı artırıp derinlik sağlıyorum daha ne yapayım ky ler

 • fırat sahinler28 Kasım 2019 16:24

  Yusuf mu Veysi atalayiş yapıyor vay anasınaa

 • istanbullu27 Kasım 2019 11:20

  Sanel hissesinde de  milleti mahvettiler  yancıları ve kendileri malı götürdü. ondan sonra ağlamaya başlamışlar battık öldük her zamanki tatikleri tekerin babası enişteleri ailesi lüks içinde yaşıyorlar.     

 • rodrigo27 Kasım 2019 00:00

  sirkeci garı bücür e de bak

 • Kadir Zımba26 Kasım 2019 20:42

  bu adam mimli .sürekli aynı şeyleri yapmaktadır.bunu ancak 30 sene hapis cezası verirsen ve tüm hisselerini hazineye devir edersen durdurabilirsin yoksa yine yapar yine yapar.

 • ?26 Kasım 2019 18:36

  anlatın durun tekerin  işi tıkır  adanada istanbulda  evler yazlık  ailesinin hepsinin altında son model arabalar yurt dışında tatiller  daha nelerler ama üzerine kayıtlı birşey yok  hepsi ailesi üzerine kim ne yapar adam arkasınıda saglam yerlere dayamıştır ne vicdan ne merhamet  var bunda herkesin ahı var bunun üzerinde 

 • Selahattin Ölmez26 Kasım 2019 18:18

  bence böyle işlem yapanların tüm hisseleri ve paraları hazineye devir edilir ise mümimüm düzeye iner.

 • ADAM26 Kasım 2019 17:32

  Böyle tipler bu önlemlerden korkmaz, hazırlardır zaten biliyorlar mevzuatı, bunlara şöyle gerçekten sağlam korkutucu cezalar koyacaksın ki o zaman KY kanı içmekten vazgeçerler belki

 • macit aslan26 Kasım 2019 16:26

  Yusuf şu an Veysi atay iş yapıyorrrrr

 • Ky26 Kasım 2019 14:51

  Tüm malvarlıklarına el konulup sonra da uzun süre cezaevinde yatırılmalı bak bir daha böyle hadiseler oluyormu

 • FIRAT ŞAHİN26 Kasım 2019 13:49

  teker patladı

 • Okie Dokie26 Kasım 2019 13:35

  Telefonları da kitlenmiş olabilir