E-BÜLTEN

E-bültenimize abone olarak
en son bilgilere ve haberlere ulaşabilirsiniz.

Ana SayfaGündemYıldırım: Olaylar 3 Temmuz'un devamı---

Yıldırım: Olaylar 3 Temmuz'un devamı

Yıldırım: Olaylar 3 Temmuz'un devamı
20 Nisan 2018 - 01:45 www.borsagundem.com

Fenerbahçe Başkanı Yıldırım, Beşiktaş derbisinde yaşanan olayları, 3 Temmuz'un bir devamı olarak değerlendirdi

Sahaya atılan yabancı maddeler ve Şenol Güneş'in yaralanması sonrası tatil edilen Fenerbahçe-Beşiktaş derbisi sonrası Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, bir provokasyon ile karşı karşıya olduklarını söyledi. Yıldırım tatil edilen derbideki 3 Temmuz'un bir devamı olarak niteledi.

İşte Yıldırım'ın açıklaması:

Bugün tüm Türkiye’nin gözleri önünde stadımızda adeta 3 Temmuz olaylarının devamı niteliğinde yeni bir senaryo devreye sokuldu. En ufak saha olayının “maç tatili” için sebep olarak arandığı bir operasyona alet edilmekten Fenerbahçe camiası adına utanç duyuyorum. Volkan Demirel’e kapı kolu, kaldırım taşı, bıçak atıldığında bu hakemler neredeydi? Hasan Çetinkaya’nın Vodafone Arena’da kafasına taş isabet ettiğinde; Mehmet Topal’a gol sevinci sırasında tehlikeli madde fırlatıldığında maç neden tatil edilmedi?

Finale giden yolda; 10 kişi kalmış rakibe karşı, tüm psikolojik ve fiziksel üstünlük lehimizeyken, bu yapılan kurgu yüz kızartıcı bir utanç tablosudur!

Bütün uyarılara rağmen, tüm destek talebine rağmen, herhangi bir yardımın sağlanmaması; sahaya yabancı maddelerin atılması, bunun bir senaryo olduğunu açık ve net şekilde ortaya koymaktadır.

Finale kalmanın şampiyonluğa olan motivasyon ve inancı sağlayacağından zerre şüphe yokken, bunları yapanlara Fenerbahçe taraftarı demek hakarettir, densizliktir! Daha önce de dikkat çektiğim gibi; bir süredir, özellikle sosyal medya aracılığıyla taraftar görünümlü troller üzerinden başlayan bu kirli oyunun ikinci perdesine bugün stadımızda geçilmiştir. Her şeyin ötesinde, ikazlara rağmen herhangi bir müdahalenin gerçekleşmemesi; farklı bir akıl oyunu olduğunun altını çizmekte, her şeyi apaçık ortaya koymaktadır.

Fenerbahçe’nin başarısız olması için her türlü aşağılık, kirli kumpası yapabilecek bir oluşumun varlığına bugün stadımızda şahit olduk!

Bugün yaşanan olayları asil, kahraman ve sağduyulu Fenerbahçe taraftarına mâl etmek; bu manipülasyona alet olmak, yürütülmekte olan algı operasyonun bir parçası olmaktan başka bir şey değildir.

Fenerbahçe yine karanlık birtakım ellerin devreye girmesiyle kaosa sürüklenmeye çalışılmaktadır. Fenerbahçe, üzerinde oyun oynanacak bir kulüp değildir. Daha önce bu tarz oyunlara nasıl izin vermediysek, yine aynı duruşu, dimdik sergileyeceğiz. Bu böyle bilinsin.

Bütün yaşananların farkında olduğumuzu, oynanan senaryoyu bütün çıplaklığıyla ortaya koyacağımızı kamuoyuyla paylaşırız...

TIKLA BORSADA DÜŞÜK KOMİSYONLA İŞLEM YAPMAYA BAŞLA

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

YORUMLAR (5)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)
 • Aziz yalcın na cevap20 Nisan 2018 23:19

  Nedeni çok basit eğitim cahil in dostluğundan iyidir alimin düşmanlığı hiç tanımadığı birini sırf korna bastı diye öldüren cahil eğitimsiz yüzlerce insan ve olay varken bu maçta bi araya gelmiş 30-50-100 kişi veya yuzlerin 40 bin kişi içinde olmasına şaşırmaniz cokk garip

 • Bika20 Nisan 2018 09:40

  Başkan, kendini bilmez ayranı fazla kaçırmış taraftarlarından dolayı BJK camiasından özür dileyeceğine taraftarını tahrik ediyor. FB başkanını değiştirsin !

 • ergn20 Nisan 2018 08:15

  Yine kendi taraftarının işlerini birilerine yamamaya çalışıyor Aziz efendi...

 • ya CIA ya KGB ya feto20 Nisan 2018 02:40

  Bu üçü yapmıştır....ortakta olabilir kale arkalarını CIA ve KGB yedek kulübelerini feto organize etmiştir. Fb yönetimi stat yönetimi güvenlik çok temiz ve azizdir....

 • Aziz yalçın20 Nisan 2018 08:06

  Aklı selim bir beyin olaylara bakarak her durumu tur atlaması İÇİN Leh’ine olan bir takım neden maçın tatil edilmesi boyutuna gelmesi için her türlü kargaşayı yaratır