E-BÜLTEN

E-bültenimize abone olarak
en son bilgilere ve haberlere ulaşabilirsiniz.

Ana SayfaPiyasaYaz dönemi internetten borsa eğitimi başlıyor---

Yaz dönemi internetten borsa eğitimi başlıyor

Yaz dönemi internetten borsa eğitimi başlıyor
16 Temmuz 2018 - 11:28 www.borsagundem.com

Borsagundem.com – Inforce işbirliğinde gerçekleştirilen 0’dan 100’e Borsa Seminerleri, borsacı adaylarına yeni bir fırsat kapısı açıyor. 2018’in yaz dönemi internetten borsa eğitimi 30 Temmuz’da başlıyor…

BORSAGUNDEM.COM

Yatırımcı adaylarına borsa eğitiminde yaz dönemi müjdesi! Borsa Okulu, yatırım heyecanı içinde olanlara ‘borsacı’ olma fırsatını sunuyor. Borsa Okulu’nun 2018’in yeni internetten borsa eğitimi Temmuz sonunda başlıyor.

Borsagundem.com – Inforce işbirliğinde gerçekleştirilen internetten borsa eğitimi, uzman kadrosu ve yüksek kalitedeki programıyla 30 Temmuz – 3 Ağustos tarihleri arasında fırtına estirmeye hazırlanıyor. 

30 Temmuz Pazartesi başlayıp 3 Ağustos Cuma’ya kadar devam edecek olan 0’dan 100’e Borsa Seminerleri’nde, beş gün boyunca her akşam saat 19.00-21.00 arasında dünyanın herhangi bir yerinden, evden, işyerinden, kafeden, bilgisayarla, tabletle, cep telefonuyla sisteme giren borsacı adayları, mali analizden teknik analize,  hisse seçiminden portföy ve risk yönetimine, kritik bilgilerle donatılacak. Hedef büyük; bilinçli yatırımcıları sermaye piyasalarına kazandırmak.

YATIRIM YAPMANIN ÖZEL FORMÜLLERİ

Tuzaklara düşmeden Borsada kazanmanın formülünü öğreten tek adres Borsa Okulu’nun internetten eğitim programında seçici bir yatırımın formülleri anlatılacak. Yatırımcı adaylarının kafalarını meşgul eden her soru yanıtını bulacak. Yaz dönemi ‘internetten eğitim’i, Sermaye Piyasalarının iki usta ismi Dr. Gökhan Ugan ve Serdar Uluca’nın hocalığında, katılımcıları 0’dan 100’e çıkaracak, zirveye taşıyacak…

İNTERNETTEN BORSA EĞİTİMİNİN PROGRAMI

PAZARTESİ - YATIRIM ORTAMI
Makroekonomik Göstergelerin Takibi ve Yorumu (Dr. Gökhan Ugan)
* Hisse senedi fiyatlarını etkileyen faktörler, piyasalarda fiyat oluşumu, ödemeler dengesi istatistikleri, kredi/risk derecelendirmesi, takip edilmesi gereken temel göstergeler.

SALI - DOĞRU HİSSEYİ SEÇME
Mali Analiz Teknikleri (Dr. Gökhan Ugan)
* Bilanço kalemleri ve yorumlanması, gelir tablosu kalemleri ve yorumlanması, yatay ve dikey bilanço analizi, oransal analiz.

ÇARŞAMBA - DOĞRU ZAMANI SEÇME
Teknik Analiz (Serdar Uluca)
* Trend analizi, destek ve direnç noktalarının tespit edilmesi, temel teknik indikatörler, temel teknik formasyonlar.

PERŞEMBE - DOĞRU KOMPOZİSYONU OLUŞTURMA
Portföy Yönetimi (Dr. Gökhan Ugan)
* Statik ve dinamik portföy yönetim teknikleri, portföy riskinin ölçülmesi, portföy kompozisyonunun değiştirilmesi, hisse senetlerinin mevsimselliği.

CUMA - DOĞRU KALDIRACI KULLANMA
Risk Yönetimi (Dr. Gökhan Ugan)
* Risk ile getiri arasındaki ilişki, risk yönetiminde kullanılan araçlar, portföyün riskten korunması, portföy getirisinin garanti altına alınması.

TARİH, SAAT, LOKASYON
* Seminerler 30 Temmuz – 3 Ağustos 2018 tarihleri arasında, 19:00 - 21:00 saatlerinde internet üzerinden yapılacak.

KATILIM ÜCRETİ
* Seminerlere katılım ücreti KDV dahil 500 TL.

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

YORUMLAR (5)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)