E-BÜLTEN

E-bültenimize abone olarak
en son bilgilere ve haberlere ulaşabilirsiniz.

Ana SayfaYaşam-MagazinYavru köpek iki çocuğu kurtarmak için hayatını feda etti---

Yavru köpek iki çocuğu kurtarmak için hayatını feda etti

Yavru köpek iki çocuğu kurtarmak için hayatını feda etti
29 Eylül 2019 - 18:08 www.borsagundem.com

ABD’nin Florida eyaletinde pitbull cinsi bir köpek yavrusunun, iki çocuğu hayatı pahasına zehirli yılandan kurtardığı bildirildi. Yılan tarafından defalarca ısırılan yavru kurtarılamadı

Fox35 sitesinin haberine göre ABD’nin Florida eyaletinde Zeus adlı 8 aylık pitbull cinsi köpek, evin bahçesinde su kabını temizlerken zehirli bir yılanın sessizce yaklaştığı iki çocuğu kurtarmak için kendi yaşamını feda etti.

Zeus çocuklara yaklaşan tehlikeli hayvanı fark edip yılanın üzerine atladı ve kafasını kopardı, ancak mücadele sırasında yılan köpeği birkaç kez ısırdı. Olayın ardından hemen veteriner kliniğine götürülen köpek kurtarılamadı.

Çocukların ebeveynleri Zeus’un ‘en sadık köpek’ olduğunu ve çocukların hayatlarını ona borcu olduklarını belirtti.

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

YORUMLAR (1)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)
  • Emrah29 Eylül 2019 19:15

    Bahçeli evde köpek beslenir doğrusu budur köpeğin patisi toprağa değecek ve bahçeli alanda özgür olacak ve kulübesi,yemek kabı,su kabı olacak köpek rahat olacak fakat kadıköy de apartman dairesinde oturanlar apartman dairesinde köpek beslemeye çalışıyorlar olmuyor sokağa çıkarıp tasmayla bağdat caddesinde gezdiriyorlar fakat yanlış o tasmadan hayvan hoşlanmıyor tasmayı parkta çıkardıklarında o köpek insanlara saldırmasa bile oradaki bulunan insanlar tedirgin oluyor.şehrin göbeğinde parkta köpek gezdirmek tam magandalıktır fakat apartman dairesinde köpek hapis hayatı yaşıyor mecburlar bu magandalığı yapmaya.