E-BÜLTEN

E-bültenimize abone olarak
en son bilgilere ve haberlere ulaşabilirsiniz.

Ana SayfaKulisYasak erken kalktı Taşkın, KUTPO’da satış hazırlığına başladı---

Yasak erken kalktı Taşkın, KUTPO’da satış hazırlığına başladı

Yasak erken kalktı Taşkın, KUTPO’da satış hazırlığına başladı
25 Aralık 2020 - 17:10 www.borsagundem.com

Kütahya Porselen hisselerinde çok sayıda isme getirilen yasak kalkar kalkmaz hissede satış hazırlıkları başladı

BORSAGUNDEM.COM

Abdullah Taşkın ve birlikte hareket ettiği isimlere Kütahya Porselen (#KUTPO) hisselerinde 23 Temmuz’da 6 ay işlem yasağı getirilmişti. İncelemelerin sonuçlanmasıyla yasak dün itibarıyla kaldırıldı.

Abdullah Taşkın, elindeki kayıtlı hisseleri satışa hazır hale getirmek için Merkezi Kayıt Kuruluşu’na (MKK) başvurdu. 1 milyon 250 bin adet hisse MKK’ya kaydettirildi.

Kütahya Porselen operasyonuna Borsa İstanbul el koydu

Kütahya Porselen hisselerinde film koptu, sert satışlar başladı

Abdullah Taşkın Pınar Su'daki paylarını sattı

 

TIKLA BORSADA DÜŞÜK KOMİSYONLA İŞLEM YAPMAYA BAŞLA

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

Son Değer: 58,10
En Yüksek: 59,60
En Düşük: 57,70
Değişim 0,09 %
FK: 64,75
PD / DD: 6,02
İşlem Hacmi 21.035.644
Toplam Adet: 360.322
Ağırlıklı Ort.: 58,38
YORUMLAR (9)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)
 • Cumhur TARANCI17 Ocak 2021 20:25

  Yasağın kalktığına dair resmi bir belgeniz varmı ? Çünkü ben baktım KAP a ve BÜLTEN lere öyle bir bilgi yok Ben bulamadım en azından ... Nereye dayanarak yaptınız bu haberi açıklarmısınız ? 

 • TUNCAY02 Ocak 2021 20:28

  BU YORUMU NEDEN YAZDINIZ SİZİ GÖRMÜYOR HERALDE TAŞKIN ADAMDIR.

 • ahmet bayram26 Aralık 2020 15:25

  çok fazla yazdım ancak kutpo dan kat be kat daha fazla spekülasyon yapıldığı iddia edilen ve hatta patronları tarafından yapıldığı yorumlanan bir çok hisse varken bilançosu ve işi ortada olan ve yıllardır yatırımcı için çok fazla bir şey kazandırmayan ve borsada sahipsiz bırakılan patronlarından kaynaklı olarak değerleri-göstergeleri iyi olan abdullah taşkın tahtaya girip maniplasyon yapmadan ve aldığı malı bist-spk ye bildiren ve şirkete ortak olunca neden tepki çekiyor neden. Abdullah taşkın ne yaptı.Anlatınız lütfen kaynak belirterek,şurda toplandı,şu tefeci ile görüştü,şunu ayarladı gibi ispatı zor iddialar olmadan lütfen

 • ahmet bayram26 Aralık 2020 15:20

   Ah alıyorsunuz ,yapmayın etmeyin. 47-50 tl fiyatlardan alıp 6 aydır bekleyen bir çok kişi var tam o fiyatlara gelecek imkanı ilk defa yakladı ve teknik olarakda iyi bir durumda ve 4.çeyrek beklentisi ile umutlanan çok fazla kişini kanına girmeyiniz ya da lütfen cezanın kaldırıldığının kaynağını gösterin. diğer yandan Abdullah taşkın bey de vicdanlı ve merhametli bir profil çizerken çıkıp bir açıklama neden yapmaz.Kendiside magdur oldu bizlerde mağdur olduk. ABDULLLAH TAŞKIN lütfen çıkıp bir açıklama yapınız 6 aydır beklediğimiz ve güvendiğimiz hissemizden-şirketimizden karlı çıkmamıza lütfen müsade ediniz. Baskı ,satış yapmadan normal haline bırakın lütfen

 • ahmet bayram26 Aralık 2020 15:06

  Sayın editör; Abdullah taşkına ceza getirildiğinde eşi,kayınpederinede ceza getirilmişti.Diğer kişilerle ilgili bir haber var mı? zira o kişiler üzerinde de hisse vardı. Ayrıca yanlış takip etmedi isem 2 ,2,5 milyon lot malı olması lazım resmi olarak bildirilen. Satması için bir neden olamsı lazım. Şirketin %5 ine sahip olduğunu belirtmiş 3.çeyrek iyi gelmiş ve 4.çeyrekten şirket yetkilileri daha olumlu iken ve abdullah taşkın 6 aydır hiç bir işlem yapmadan bekliyor iken neden ceza biter bitmez malının tamamını satıp tahtayı batırsın neden? Twitter da yaptığı paylaşımlarında Vicdanlı,Allah korkusu olan ve merhametli bir kişi olarak bir profil oluşturmaya çalışan bir kişi neden bunca insanın ahını alsın,kendisinden eşinden,çocugundan çıkacağını bilmez mi?

 • ahmet bayram26 Aralık 2020 14:59

  Sayın editör ; 23 ocak 2021 de yasağı kalkacak olan abdullah taşkın ile ilgili olarak yasağın kaldırıldığına dair bir haber bir link var mı? Kaynak nedir?

 • adil26 Aralık 2020 01:55

  alooo

 • alooooo25 Aralık 2020 19:34

  TASKIN adamın kralı dumencı degıl

 • Hakikat25 Aralık 2020 22:05

  Tahtacinin adamı da geldi