E-BÜLTEN

E-bültenimize abone olarak
en son bilgilere ve haberlere ulaşabilirsiniz.

Ana SayfaŞirket HaberleriVestel Beyaz'dan varlık alımı---

Vestel Beyaz'dan varlık alımı

Vestel Beyaz'dan varlık alımı
29 Kasım 2016 - 17:57 www.borsagundem.com

Vestel Beyaz, Manisa Organize Sanayi Bölgesi'nde arsa yatırımı yapıyor

Vestel Beyaz tarafından KAP'a yapılan açıklamada, Manisa Organize Sanayi Bölgesi'nde arsa alımı hakkında bilgi verildi.

Şirketten gelen açıklama şöyle;

Şirketimizin, Manisa Organize Sanayi Bölgesi ("MOSB") ile MOSB'de yer alan toplamda 81.191,43 m2yüzölçümüne sahip arsanın 400 TL/m2 birim fiyat üzerinden kurutma makinası fabrikası ve çamaşır makinası fabrikası yatırımlarında kullanılmak üzere satın alınmasına ilişkin yürütmüş olduğu görüşmeler çerçevesinde, arsa tahsis sözleşmesi bugün imzalanmıştır.

Bu açıklamada bahsi geçen arsa alımına ilişkin görüşmeler devam ederken nihai sözleşmenin imzalanıp imzalanmayacağı henüz belirsizlik taşıdığından ve bu aşamada kamuya açıklama yapılması yatırımcıları yanıltabileceğinden ve süreç içerisinde Şirketimizin rekabet ve pazarlık gücünü olumsuz etkileyebileceğinden, Sermaye Piyasası Kurulu'nun Özel Durumlar Tebliği'nin 6'ncı maddesi kapsamında, söz konusu içsel bilginin kamuya açıklanması Yönetim Kurulumuzun 23.11.2016 tarih ve 2016/34 sayılı erteleme kararı ile MOSB ile arsa tahsis sözleşmesi imzalanıncaya kadar ertelenmiştir. Söz konusu işleme ilişkin MOSB ile arsa tahsis sözleşmesi imzalanması nedeniyle erteleme sebebi ortadan kalktığı için işbu açıklama yapılmaktadır.

TIKLA BORSADA DÜŞÜK KOMİSYONLA İŞLEM YAPMAYA BAŞLA

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

Son Değer: 9,10
En Yüksek: 9,32
En Düşük: 9,03
Değişim -1,09 %
FK: 8,18
PD / DD: 2,66
İşlem Hacmi 53.886.838
Toplam Adet: 5.870.916
Ağırlıklı Ort.: 9,20
ETİKETLER :
YORUMLAR (0)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)